Dekorasyon Fikirleri

Yer Minderleri İle Ev Dekorasyonu

pelus-minder-ile-ev-dekorasyonu
Yazan dekoreder

Ev dekorasyonu yaparken minder kullanmak hem konforlu alanlar yaratmakta, hem de şık bir oturma köşesi yapmakta yardımcı olacaktır. Hem yetişkinlerin, hem de çocukların sevdiği minderler geniş oturumları ile herkesi kendisine çekiyor. Satın alabileceğiniz yer minderi modelleri olduğu gibi, dilerseniz kendiniz de kolaylıkla bir yer minderi hazırlayabilirsiniz.

ev-dekorasyon-fikirleri

Armut minder modelleri genellikle evlerde ve açık alanlarda en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. keten, pamuklu, deri ya da pelüş kumaşlarla hazırlanan minderlerin rahat oturumu kadar görüntü anlamında da ev dekorasyonu için katkıda bulunduğunu söyleyebiliriz. Kendinize rahat bir okuma köşesi hazırlamak için ihtiyacınız olan şey sadece yumuşak bir minder, bir kilim veya halı, bir de minik bir sehpa, o kadar.

ev-dekorasyonu-fikirleri

Özellikle sonbahar veya kış mevsimi gibi daha sıcak bir alan yaratmak isterseniz pelüş yer minderi modellerini kullanabilirsiniz. Evinizin rengine uygun, eşyalarla uyumlu renkteki pelüş minderler sayesinde hem oturma odanızı, hem de bahçenizi daha yaşanır kılmak mümkün. Hali hazırda büyük yer minderleriniz varsa pelüş kumaşlar alarak kendiniz de minderlerinizi kaplayarak dilediğiniz renkte ev dekorasyonu yapabilirsiniz.

ev-dekorasyonu-ornekleri

Elbette rahatına düşkün kişiler için daha büyük, neredeyse yatağa benzer yer minderleri de var. Son derece kullanışlı ve bir o kadar da rahat görünen böyle bir minderi isterseniz çocuk odasına, isterseniz çalışma odasında ya da salonda kullanabilirsiniz. Evinizde şömine varsa böyle bir minderle sıcacık zamanlar geçirmeniz de gayet keyif verici olacaktır.

pelus-minder-ile-ev-dekorasyonu

İskandinav ev dekorasyonu sevenlerden biriyseniz ekru, bej, gri veya beyaz renklerde pelüş, bir armut koltuk yahut yer minderi kesinlikle evinize çok farklı bir hava katacaktır. Krem tonlarının hakim olduğu bu dekorasyonda ahşap tabure üstüne konulan çiçek de elbette mekana hareket katmış.

siyah-yer-minderi-ile-ev-dekorasyonu

Ev dekorasyonu için tamamen kendinizin hazırlayacağı örgü yer minderi modelleri de kullanabilirsiniz. Siyah yer minderinin büyüklüğü konfor bakımından gayet yeterli görünse de, siz ihtiyacınıza uygun daha büyük ya da daha küçük bir minder de hazırlayabilirsiniz.

yer-minderi-ev-dekorasyon-fikirleri

Geniş salonlar için orta sehpa yanına böyle dev gibi bir örgü yer minderi koymak kesinlikle çok iyi bir fikir. uzanıp kitabınızı okuyabileceğiniz yahut günün yorgunluğunu atabileceğiniz böyle bir köşe eminiz evin en sevilen yeri olacaktır.

Yazar Hakkında

dekoreder