Yemek Odası

Yemek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri

Yemek odası dekorasyon fikirleri için biraz dergi veya internet sitesi karıştırmanız, biraz da hayal gücünüzü devreye sokmanız yeterli. Sadece ahşap bir masayla bile yapabileceğiniz alternatiflerin sayısı oldukça fazladır. Eski sandalyelerinize beyaz örtüler geçirerek yepyeni ve farklı bir yemek odası tasarımı yapabilirsiniz. 
en-guzel-yeme-odasi

[nextpage]

Ahşap masaya illa aynı malzemeden sandalyeler koymak zorunda değilsiniz. Siyah sandalyelerle de gayet güzel bir dekorasyon yapabilirsiniz. Duvardaki tablo ortamı gerçekten değiştirmiş.

guzel-yemek-odalari

[nextpage]

Banklı masalar da son zamanlarda yemek odalarında sıklıkla kullanılıyor. Yemek masasının üzerine asacağınız büyük hasır lambalar veya avizeler ihtiyaç duyduğunuz modernliği yakalamanıza yardımcı olabilir. 

 

yemek-odalari

[nextpage]

Yemek masası sandalyelerinizi veya koltuklarınızı perdelerinizle aynı renk yaptırabilirsiniz. Ortamdaki bir çiçeğin rengindeki masa örtüsü de çok orjinal bir fikir bize göre. 

yemek-odasi

[nextpage]

Biraz cesur davranmak ev dekorasyonu için gereklidir. Siz de sandalyelerinizi böyle bir maviye boyayarak radikal bir değişikliğe imza atabilirsiniz. 

yemek-odasi-dekorasyon

[nextpage]

Eski de olsa masa ve sandalyelerinizi bir pencerenin önüne koyarak doğal ışık yakalayabilir, masa üzerine bir vazo ve çiçek koyarak da güzelleştirebilirsiniz. 

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri

[nextpage]

Sandalyelerin üzerine küçük postlar koymak çok moda. Ayrıca İskandinav dekorasyonunda da sıklıkla kullanılan bu yöntem sıklıkla karşılaşmayacağınız için farkınızı da ortaya koyacaktır. 

yemek-odasi-dekorasyon-ornekleri

[nextpage]

Tüm sandalyeleriniz aynı renkte olmak zorunda değil. Bir ya da bir kaç tanesi farklı renklerde de olabilir. 

yemek-odasi-dekorasyonu

[nextpage]

Duvarların rengi, ayna, çerçeveler ve masa üstündeki çiçekler yemek odası dekorasyon fikirleri için zihin açıcı görünüyor. 

yemek-odasi-modelleri

[nextpage]

Siyah ve beyazın işbirliğinden yararlanmaya ne dersiniz? Siyah masa ile beyaz sandalyeler evin tüm dekorasyonuna uyum sağlamış ve gerçekten çok güzel olmuş. 

yemek-odasi-modelleri-2015

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın