Yatak Odası

Yatak Odası Dekorasyonu

yatak-odasi-dekorasyonu (3)
Yazan dekoreder

Yatak odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız öncelikle odanızın büyüklüğü ve zemin, duvar ilişkisini gözden geçirmeniz gerekiyor. Küçük odalarda büyük eşyalar çok dar bir görünüme neden olabilir Bu yüzden küçük odalarda zemini ve duvarları açık renk tutmak daha doğru olacaktır.

en-guzel-yatak-odalari

Daha ferah ve geniş bir görünüm elde etmek için daha açık renkteki eşyalar ve aksesuarlar kullanılmalı, mümkünse gardırop ve konsollar odaya koyulmamalı. Onun yerine sadece yatak, komodinler ve tekli berjer konulabilir. Geniş yatak odalarında ise elbette yatak odası takımları kullanmak mümkün.

guzel-yatak-odalari

İyi bir uyku için odanızda elektronik aletler barındırmamanız da oldukça önemli. Gece boyunca maruz kalacağınız elektromanyetik dalgalar aslında iyi bir uyku çekmenize de engel olabilir. Yatağınızın karşısına ayna koymak da sabah yataktan kalktığınızda olumsuz bir etkiye neden olabileceği için ayna kullanacaksanız da mutlaka farklı bir nokta belirlemelisiniz.

yatak-odalari

Yatak odası dekorasyonu için apliklerden veya yerden aydınlatmalı lambalardan yararlanabilirsiniz, zira oldukça romantik bir hava katacaktır. Zeminin tamamını halı kaplatabilir veya sadece küçük bir post atabilirsiniz. Çok fazla eşyanın yatak odaları için sıkışmışlık hissi vereceğini unutmamak gerekiyor.

mavi-beyaz-yatak-odasi

Koyu renk duvarlar ve beyaz mobilyalar kullanabileceğiniz gibi, renkli perdeler veya nevresim takımları ile de yatak odalarınıza değişik bir soluk getirebilirsiniz.

yatak-odalari-dekorasyon

 

yatak-odalari-dekorasyonu

 

yatak-odasi

 

yatak-odasi-dekorasyonu (2)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (3)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (4)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (5)

yatak-odasi-dekorasyonu (6)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (7)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (8)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (9)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (10)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (11)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (12)

 

yatak-odasi-dekorasyonu (13)

 

yatak-odasi-dekorasyonu

 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın