Yatak Odası

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

yatak-odasi-dekorasyon-onerileri
Yazan dekoreder

Uyurken kendimizi rahat hissetmek ve uyandığımızda da güne keyifle başlamak isteriz. Daha şık, daha güzel ve bize özgü odalarda uyuma, uyanma hakkımız var. Dekorasyon da tam bu yüzden gerekli değil midir zaten? Evlerimizi güzelleştirmek, beğenimize uygun dekorasyonlar yaparak yuvamızı sıcacık hale getirme arzusu hepimizin içinde saklıdır. Günümüzde yatak odası dekorasyon fikirleri konusunda pek çok yayın organından yararlanmak mümkün olduğu için, her şeyden ilham almamız mümkün.

aydinlik-yatak-odasi-fikirleri

Açık renkler uyurken de, uyanırken de bizi rahatlatır. Huzur veren açık tonları yatak odası dekorasyonu için daha fazla kullanmak gerekir. Fazla eşyadan muaf odaların stresimizi de azaltacağı kesin. 

dekorasyon

Yatak başlığınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. hiçbir yerde olmayan ve tamamen size ait olan gösterişli bir yatak başlığı sayesinde odanız baştan aşağı yenilenmiş gibi durabilir. 

dekorasyon-fikirleri

Yatağınızın akasındaki duvara resimdeki gibi bir raf yerleştirebilirsiniz. Üzerine küçük tablolar, biblolar veya sevdiklerinizin fotoğraflarını koyduğunuzda güzel değişiklikler için sihirli dokunuşlarınızı yapmışsınız demektir. 

dekoratif-yatak-odalari

Dekorasyon fikirleri denince her zaman modern ve yepyeni evleri dekore etmek aklınıza gelmesin. Bazen yıpranmış veya sıvaları dökülmüş bir duvarı da dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. böyle bir duvara sahipseniz ahşap aksesuarları daha çok kullanma şansınız da olacaktır. 

en-guzel-yatak-odalari

Eski sandıklarınızı komodin olarak kullanabilir ve yatağınızın ayak ucuna raf yerleştirebilirsiniz. battaniye ve yastıklarınızı koymak için olduğu kadar dekorasyon konusunda da yatak odanızın havasını değiştireceği kesin.

farkli-yatak-odasi

Eski motifleri veya antika eşyaları da yatak odası dekorasyonu için kullanmanız hoş olabilir. 

farkli-yatak-odasi-dekorasyonu

Yere serilen post ne kadar da farklı bir hava katmış öyle değil mi? 

guzel-yatak-odalari

Duvarlarınız tuğladan değilse bile, tuğla desenli duvar kağıdı modelleri bu ihtiyacınızı giderebilir. 

modern-yatak-odalari

Yatağınızın üstüne örgü battaniye serilen bu odada boşluk değerlendirmek için köşeye koyulan tekli koltuk son derece iyi bir seçim olmuş. 

yatak-odasi

Ahşap dekorasyon sevenler için güzel bir örnek. 

yatak-odasi-dekorasyon

Tabi ki odanızda bitkileri kullanabilirsiniz. Sadece saksı çiçekleri ile bile odanızı değiştirebilirsiniz. 

yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri

Eski kilimlerinizi yatak odanızda değerlendirmeyi deneyin, belki sonuç beklediğinizden çok daha güzel olacaktır. 

yatak-odasi-dekorasyon-onerileri

Duvarlarınızı cesur renklere boyayabilirsiniz. Mavi duvarlar beyaz renkle birleştiğinde gerçekten iddialı bir dekorasyon da yapmış olabilirsiniz. 

yatak-odasi-dekorasyonu

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın