Dekorasyon Fikirleri

Tuğla Duvar Dekorasyonu

duvar-dekorasyon-fikirleri
Yazan dekoreder

Tuğla duvar dekorasyonu gerçekten büyük ilgi görüyor ve hemen herkes evlerinin en azından bir bölümünde bu tip bir dekorasyon yapmak için yapı marketlerde tuğla duvarları için malzeme arayışına giriyor. Şömineli evlerde çok sık görülen tuğla duvarlar artık modern evlerde de televizyon ünitesinin arka duvarına, mutfağın bir bölümüne veya yatak odalarına da şık bir görünüm veriyor. 

duvar-dekorasyon-fikirleri

Çalışma odalarınızda da kullanıldığında güzel görünen tuğla duvarları isterseniz aynı havayı veren dekoratif duvar kağıtlarıyla da yapabilirsiniz. Hem zahmetsiz, hem de ucuz bir yol olacağından tercih edilebilir. 

duvar-dekorasyon-onerileri

Bir bahçeye sahipseniz, bahçenizin bir bölümünde veya terasınızın duvarlarında tuğla kullanmayı deneyin. Mimari açıdan evinizin şekli şemali son derece önemsiz olacak. Duvarları tuğla ördürdüğünüzde sanki bir Ege evinde, sahil kasabasında yaşıyormuş hissine kapılacaksınız. 

duvar-dekorasyonu

Salonunuz için yalnızca bir duvarı tuğla ile kaplatabilirsiniz. Ahşap aksesuarlarla tuğla duvar modelleri gerçekten büyük bir uyum içinde oluyor.

ev-dekorasyon

Tabi ki inşaat işlerinden sıkılmıyorsanız evinizin tüm duvarlarını tuğla ördürebilirsiniz. Ahşap tavanlı evler için şık durduğu kadar yüksek tavanlı evlerde de duvarların daha dekoratif durmasını sağladığı kesin. 

tugla-duvar

Ahşap demişken, mutfak dolaplarınız ahşapsa veya zemininiz ahşap kaplamaysa duvarlardaki tuğla deseni gerçekten mutfak dekorasyonu için bir hamlede yapabileceğiniz radikal bir değişiklik anlamına geliyor. 

tugla-duvar-dekorasyonu

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın