Dekorasyon Fikirleri

Tablolarla Dekorasyon Sanatı

Evleri güzelleştiren yalnızca mobilyalar değildir elbette. Özellikle dekorasyon ile ilgileniyorsanız evinizde mobilya harici pek çok aksesuardan da yararlanmayı seviyorsunuz demektir. Duvarları daha renkli ve hareketli bir hale getirmek için ev dekorasyonu için pek çok yerde bulabileceğiniz tablolar veya resimlerden yararlanabilirsiniz.

dekorasyon-fikirleri

Tabi ki orijinal tablolarınız varsa veya resim koleksiyonu yapıyorsanız epey şanslısınız demektir. Aksi halde de evinizdeki mobilyalarla uyum içinde olacak veya dekorasyon yaparken seçtiğiniz renkleri ortaya çıkaracak tabloları internet sitelerinden alabilir, yeteneğiniz varsa siz yapabilir veya baskı halinde olanları kullanabilirsiniz. 

dekorasyon-ornekleri

Sade bir eviniz varsa ve duvar dekorasyonu için de aynı sadelikten yanaysanız siyah beyaz resimler, fotoğraflar ve tablolar sizin için ideal olacaktır. Duvarınızın genişliğine uygun boyutta seçeceğiniz resimler bir anda evinizin havasını değiştirecek, hem çok modern, hem de çok tarz bir görüntü yaratacaktır. 

dekoratif-tablolar

Salonlarınızdaki duvarlarda kullanmak dışında, yatak odanızda da tablo ve resimler kullanabilirsiniz. Farklı boyutlarda seçebileceğiniz gibi, aynı boyda farklı tabloları da yan yana asabilirsiniz. 

ev-dekorasyon

Dekorasyon fikirleri içinde duvarlar için kişilerin kendi fotoğraflarını astıklarını sıklıkla görüyoruz. Sanatsal çekilmiş bir fotoğrafınızı büyütüp duvarınıza asabilirsiniz. sevdiğiniz kişinin veya çocuklarınızın fotoğraflarını ya da tatilde yolda çektiğiniz harika bir doğa manzarasını da evinizin duvarına asarak değerlendirmeniz harika bir fikir olacaktır.  ev-dekorasyonu

 

Evlerinizin tüm boşluklarında tablo kullanabilirsiniz. Renkli ve dolu bir ev seviyorsanız, duvarların boş olmalarına tahammül edemiyorsanız çerçeve ve tablolardan bolca yararlanın. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın