Yatak Odası

Renkli Yatak Odaları

Canlı ve hareketli evleri seviyorsanız yatak odanızda da pek çok rengi birlikte kullanabilirsiniz. Renkli yatak odaları eminiz evlerinizde çok daha farklı bir atmosfere neden olacaktır. Klasik döşenmiş odalardan sıkılanlar için modern tasarımlarıyla renkli yatak odası dekorasyonu yapmalarını öneririz. Sizin için en güzel örnekleri bir araya getirdik. 

2016-yatak-odasi-dekorasyonu

Yatak odasında olabildiğince renkleri birbiri ile uyumlu şekilde seçmelisiniz. Mavi ağırlıklı olan odada aynı zamanda siyah beyaz eşyalar da göze çarpıyor ve aslında çok iyi bir uyum yakalandığını söyleyebiliriz. 

2016-yatak-odasi-modelleri

Desenli halılar, desenli yatak çarşafları ve battaniyeler, kırlentler odayı bir anda renk cümbüşüne çevirivermiş. Tabi ki siz bazı desenli eşyaların yerine daha düz kumaşlardan yapılanları da tercih edebilirsiniz.

guzel-yatak-odalari

Pembe duvar panosu, yatak odası dekorasyon fikri olarak gerçekten çok şık duruyor. Pembe yatak odası sevenler için çok güzel bir örnek.

kirmizi-yatak-odasi-modelleri

Yatak odasına en çok yakışan renklerden biri tabi ki kırmızıdır. Aşkın ve şehvetin temsilcisi olan bu renkle odanızı baştan aşağı yenileyebilirsiniz. Eminiz eşiniz de kırmızının davetine karşılıksız kalmayacaktır. 

pembe-yatak-odasi-dekorasyonu

Pembe, beyaz ve siyahın uyumu da yatak odası dekorasyon fikirleri konusunda eminiz en çok hoşunuza gidenlerden olacaktır. 

renkli-yatak-odalari yatak-odasi yatak-odasi-dekorasyon yatak-odasi-dekorasyonu yatak-odasi-modelleri-2016 yatak-odasi-modellleri

Birden fazla rengi aynı anda kullanmak yerine, ikili veya birbiriyle ton farkı olan renkleri de kullanabilirsiniz. Yatak odası dekorasyonu ile ilgili diğer yazılarımız da renk konusunda size yardımcı olabilir.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın