Salon

Renkli Salon Dekorasyonu

Dekorasyon konusunda en önemli yardımcınız renklerdir. Evinizi dilediğiniz yaşama konforuna sahi kılarken aynı zamanda kişiliğinize uygun renkleri de kullanmalısınız. Salon dekorasyonu yapacaksanız, zamanınızın büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz bu alanı sevdiğiniz renklerle donatabilirsiniz. Zaten renkli bir kişiliğe sahibim diyorsanız işiniz çok daha kolay. koltuklarınızın her birini farklı renk tonlarından seçebilir ve yemek masanızdaki sandalyeleri de yine koltuklarınıza uyumlu değişik bir renkte satın alabilirsiniz. Hem renkli salon dekorasyonu yapmış olursunuz, hem de eviniz cıvık cıvıl bir hal alır. 

renkli-salon-dekorasyonlari

Renklerden bahsetmişken elbette sadece koltuklar veya eşyalar değil, duvar dekorasyonu konusunda da renk kullanabilirsiniz. Mor perdeler ve limon yeşili duvarlar gerçekten çok güzel olmuş. Mavi koltukları da düşününce renkli bir salon için uygun tonlar elde edilmiş. 

renkli-salon-dekorasyonu

Daha pastel tonlarda renkler kullandığınızda gözleriniz de, zihniniz de yorulmamış olur. Ayrıca daha sade renklerle şık bir salona da sahip olursunuz.

salon-dekorasyon-onerileri

Bazen sadece renkli bir halıyla bile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Salon dekorasyon fikirleri için kestirme yoldan yapabileceğiniz en güzel şey yere rengarenk bir halı sermek olabilir. 

salon-dekorasyonu

Aksesuarlar da bu konuda yardımcı olacağından abajurlarınızı, minder veya yastıklarınızı da renkli kumaşlardan seçebilirsiniz. Eşyalarınız açık renk veya sade görünüme sahipse sadece renkli aksesuar ve ev bitkileri de kullanabilirsiniz. 

salon-dekorsyon-fikirleri

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın