Genel

Renkli Ev Dekorasyonu

Neşeli bir şekilde döşenmiş olan evlerde renklerin hemen hemen her birinin büyük bir zevkle kullanıldığına şahit oluruz. Mutfaklarda, oturma odasında ve salonlarda renkler özgür bir şekilde kullanılmıştır. Renkli ev dekorasyonu yaparken her rengi kendisiyle uyumlu tonlarla kullanmaya özen göstermelisiniz.

2016 Renkli Ev Dekorasyonu

Evinizde renkli eşyalar kullanacaksanız buna koltuk takımlarından başlamalısınız. Kırmızı, pembe, mor, lila ve turuncu gibi koltuklar evinizde renkli bir dekorasyon yapmanız için size yardım edecektir. Kullanılan halılar, perdeler ve aksesuarların hepsi koltuklarla uyumlu renklerden oluşmalıdır. Koltuklarınız pembe ise mor kabarık yastıklar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda halınızı grinin tonlarında seçebilirsiniz.

dar Renkli Ev Dekorasyonu

Aksesuar olarak yine renkli aksesuarlardan yardım almanız mümkün. Turuncu koltuklar için elektrik mavisi ve mor renginin tonlarını kullanabilirsiniz. Avizelerinizde odanıza uyum sağlayacak şekilde sade mor renkli modellerden meydana gelebilir. Renkli ev dekorasyonu oluştururken berjerlerin renklerinde de canlı renkler kullanmayı deneyin. Turkuaz gibi renkler berjerler ile uyum sağlayan renklerdendir. Turkuaz bir berjer yanında açık kahverengi bir koltuk takımı ve kırmızı bir sandalye odanızın son derece renkli görünmesini sağlar.

değişik Renkli Ev Dekorasyonu

Bembeyaz odanızı renkli şekilde döşemek istiyorsanız; kırmızı ve büyük yastıklardan yardım alabilirsiniz. Avize rengi olarak sarıyı tercih edin ve renkli odanızın tadını çıkarın. Toz pembe koltuk takımları ve fıstık yeşili duvarlar rengarenk bir oda için oldukça elverişli renklerdir. Renkli vintage koltuklar, yünlü renkli halılar ve armut koltuklar gibi detaylar renkli odanızın havasını birden bahar havasına çevirir. Önemli olan renkleri doğru şekilde bir araya getirmektir.
farklı Renkli Ev Dekorasyonu geniş Renkli Ev Dekorasyonu modern Renkli Ev Dekorasyonu oturma grubu Renkli Ev Dekorasyonu oturma odası Renkli Ev Dekorasyonu örnek Renkli Ev Dekorasyonu Renkli Ev Dekorasyonu şık Renkli Ev Dekorasyonu

?????????????????????????

Renkli ev dekorasyonları ile ilgili diğer makalelerimizi okuyabilir, evlerinizin değişik bölümleri için farklı fikirler edinebilirsiniz.

Yazar Hakkında

dekoreder

2 Comments

Yorum Yazın