Salon

Rahat Koltuk Modelleri

Salon ve oturma odası konusunda yeni fikirler arıyorsanız işe koltuklardan başlamalısınız. Rahat ve konforlu koltuk modelleri hem dekorasyon konusunda size yardımcı olacaktır, hem de otururken kendinizi dinlenmiş olarak hissetmenizi sağlayacaktır. 

beyaz-koltuk-modelleri

Bu sene beyaz ve ekru tondaki koltuk takımları çok moda. Elbette koltuk takımı yerine, farklı modelleri de birlikte kullanmak dekorasyon konusunda değişik görüntüler elde etmenize yarayacaktır.

koltuk-modelleri

Geniş salonlarınız için üçlü iki beyaz koltuğu karşılıklı koyabilir ve yumuşak yastıklarla da konforunuzu artırabilirsiniz. 

kose-koltuk-takimi

Uzanma koltuk modelleri son yılların en popüler tasarımlarından biri. Bu nedenle siz de oturma odanızda televizyon izlerken böyle bir koltukta oturmayı denemelisiniz. 

salon-koltuk-modelleri

Kadife koltuk modelleri, son iki yıldır muhteşem renkleri ile herkesin ilgisini çekiyor. Zevkinize ve evinizin genel tonlarına göre bir renk belirleyebilirsiniz. 

uzanma-koltugu-modelleri

Tabi ki küçük odalarınız için de köşe koltuk takımı kullanabilirsiniz. Halılarınız, duvar renkleriniz ve zeminin rengi koltuğunuzu seçerken aklınızda bulunması gerekenlerden bazıları. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın