Salon

Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri

Oturma odaları ihtiyaçlara ya da zevklere uygun olarak döşenerek günün hemen hemen her saatinin geçirildiği alanlardır. Bu nedenle zevkinize hitap eden odalar döşemeniz sizi günlük hayata daha iyi adapte edecektir. Oturma odası dekorasyon örnekleri arasında yer alan odalar içinde daha çok spor görünümlü odalar yer almaktadır.

giornonotte

Oturma odalarında bulunan koltuklar her zaman için rahat koltuklardan seçilmelidir. Rahat koltuklar gün boyu size konfor sağlayacak ve rahat etmenize imkan tanıyacaktır. Bunun yanında oturma odalarınızın duvarlarını her zaman açık renklerde seçin. Oturma alanlarınızın ferah olmasına özen gösterin. Duvarlarda kullanacağınız ufak ve asimetrik raflar oturma odalarınızı daha estetik gösterir. Rafları televizyonun yanından uzakta bir yerde konumlandırın. Televizyon izlerken dikkatinizin kaybolmasını engelleyin. Koltuklarınızla uyumlu olarak seçtiğiniz raflar odanızı daha sevimli hale sokar. Dekorasyon yaparken oturma odanızda duvarları çok fazla doldurmayın. Ne kadar çok eşya bulunursa odanız o denli basık görünecektir.

açık renk Oturma odası dekorasyon örnekleri

Odayı mümkün olduğu kadar boş tutmaya çalışın. Aykırı renkler kullanmamaya özen gösterin. Oturma odası dekorasyon örnekleri içinde vintage görünümlü odalar da yer alır. Eskitme koltuklar yanında camlara takacağınız çiçekli perdeler vintage tarzını iyi şekilde yansıtır. Televizyon ünitesinin raflarına koyacağınız vintage çerçeveler odanızı bir anda nostaljik bir görünüme sokacaktır. Vintage oturma odaları için kilimlerden de faydalanabilirsiniz.

beyaz Oturma odası dekorasyon örnekleri

Oturma odalarında duvarların beyaz veya krem olmasına özen gösterin. Renkleri özgür kullanın fakat her rengi bir arada kullanmamaya özen gösterin. Dekorasyonda estetik görünüm yaratmaya çalışırken odanızı basık göstermemeye çalışın. 
değişik Oturma odası dekorasyon örnekleri deri Oturma odası dekorasyon örnekleri en güzel Oturma odası dekorasyon örnekleri farklı Oturma odası dekorasyon örnekleri ilginç Oturma odası dekorasyon örnekleri modern Oturma odası dekorasyon örnekleri Oturma odası dekorasyon örnekleri şömineli Oturma odası dekorasyon örnekleri yeni Oturma odası dekorasyon örnekleri

Oturma odası dekorasyonu konusunda diğer yazılarımız size çok farklı bakış açıları kazandırabilir. Aksesuarları veya eşyaları ne şekilde konumlandıracağınızı öğrenebileceğiniz gibi, renk uyumu açısından da yazılarımızdaki görsellerden faydalanabilirsiniz. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın