Dekorasyon Fikirleri

Okuma Köşeleri İçin Fikirler

Kitap okumayı sevenlerdenseniz evinizde rahatça uzanıp, yanınıza kahvenizi veya çayınızı alıp, sevdiğiniz kitabı okumaya başlamayı da seviyorsunuz demektir. Konforlu bir okuma köşesi için evinizde ufak bir dekorasyon değişikliği yapabilir ve kitaplarınızın tadını konforlu bir şekilde çıkarabilirsiniz. 

dekorasyon-fikirleri

Size sunduğumuz bu dekorasyon fikirleri sayesinde, evinizin uygun bir köşesini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Seçeceğiniz yerin ışık alması okurken gözlerinizin yorulmasını da önleyeceğinden, pencere kenarları veya ön kısımları okuma köşeleri için uygundur. 

dekorasyon-ornekleri

Eski koltuklarınızı veya berjer modellerinizi okuma köşesi için kullanabilirsiniz. Postlardan veya pelüşlerden de dekoratif olarak yaralanmanız mümkün.

ev-dekorasyon

Koltuğunuzun yanına koyacağınız küçük bir sehpa hem dekorasyona katkıda bulunacak, hem de kitaplarınızı veya fincanlarınızı koyabileceğiniz bir işleve de sahip olacaktır. 

ev-dekorasyon-fikirleri

Okuma köşesinde ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir puf da güzel durabilir. Koltuğunuzla aynı renkte olmasa da kılıflar veya döşemelerle bu sorunu da basitçe halledebilirsiniz. 

okuma-koseleri

Beyaz bir uzanma koltuğu da ev dekorasyonu için çok şık ve okuma köşesi için de en uygun olanıdır. Beyaz renge en çok yakışan maviyi de unutmamak gerekir. Bir şal ve mavi bir sandığın eve ne denli farklı bir hava kattığını söylemek gerekir. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın