Mutfak

Mutfak Dekorasyonu

mutfak-dekorasyon
Yazan dekoreder

Modern yaşamda mutfaklar hem çok şık, hem de kullanışlı dekorasyon örneklerine sahne oluyor. Mutfak dekorasyonunda evlerin genişliğine ve yaşam tarzlarına uygun seçilen dolaplar, tezgahlar veya ankastreler mutfaklara çok farklı havalar katarken aynı zamanda da işlevselliği ile de oldukça konforlu ortamlar yaratıyor. Mutfak dekorasyonu için verdiğimiz örneklere bakarak kendi mutfağınızı dekore edebilirsiniz.

2015-mutfak-dolaplari

Mutfak dekorasyonunda tabure kullanmak ada tezgahları için oldukça kullanışlı ve renk katmak için de elverişli seçeneklerden biri. 

en-guzel-mutfak-dekorasyonlari

Mutfak tezgahını camın önüne yerleştirmek içeriye ışığın girmesi için son derece kullanışlı dekorasyon fikirlerinden diyebiliriz. Akçaağaç yer kaplaması da beyaz mutfaklar için çok uyumlu görünüyor.

Elizabeth Cooper's Sag Harbor Home – Lonny Magazine

Mutfakta ahşap masalar kullanabilir ve daha doğal bir görüntü elde edebilirsiniz. Renkli kilimler de son derece dekoratif görünüyor. 

modern-mutfak-dekorasyon-ornekleri

Geniş mutfağa sahipseniz ortaya uzun bir ada tezgahı koyabilir ve cam önüne de dolap tezgahı yerleştirebilirsiniz. Siyah ve beyaz dolapların yanı sıra koyu renk yer kaplaması da ortamı daha çekici bir hale getirmiş.

modern-mutfaklar

Yerden duvara kadar dolap yaptırmak pek çok eşyanızı saklamak ve mutfağınıza daha derli toplu görünüm vermek için iyi bir fikir olabilir. 

mutfak-dekorasyon

Mavi, beyaz ve ahşabın birlikteliği hem çok modern hem de sıcak mutfaklar yaratmanıza neden olacaktır.

mutfak-dekorasyon-fikirleri

Küçük mutfaklar için raf kullanmak iyi bir tercih. Tavanı, yerleri ve mutfak dolaplarını ahşapla kaplamak ise gerçekten harika olmuş.

mutfak-dekorasyonlari

Pencere önüne koyacağınız evye ve tezgah mutfakta geçireceğiniz zamanları daha keyifli geçirmenize neden olacak ve aynı zamanda gün ışığından daha çok faydalanmanıza neden olacaktır. 

mutfak-dekorasyonu (2)

Beyaz mutfak sevenler için harika bir dekorasyon örneği. Yerlerde koyu renk tercih ediyorsanız mutfağın duvarlarını ve dolaplarını beyaz tercih edebilir, temiz ve aydınlık bir görüntü oluşturabilirsiniz. 

 

mutfak-dekorasyonu

Renklerden hoşlananlar için mutfağa turuncu koltuklar, puflar veya tabureler koymak iyi bir fikir olabilir. Eski bir masayı ada tezgahı gibi kullanabilirsiniz.

mutfak-tezgahi

 

Mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi böyle bir ada tezgahı yaptırarak toparlayabilirsiniz. Son derece işlevsel ve kullanışlı bir mutfak dekorasyon örneği. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın