Mutfak

Modern Mutfak Modelleri

Genişi rahat temiz ve düzenli mutfak modelleri ev hanımlarını mutlu eder zira günün pek çok saatini mutfakta geçiren kişiler için, konforlu bir ortam oldukça önemlidir. Tabi ki dekorasyon konusunda da göze hitap eden mobilyalardan yapılmış modern mutfak modelleri bu anlamda herkesin tercihi oluyor.

Geniş saklama alanlarından oluşan mutfaklarda ada tezgahları ve ankastre ürünler kullanıldığından son derece minimalist bir görüntü oluşuyor.

2016-modern-mutfak-modelleri

Mermer ya da granit tezgahı tercih edebileceğiniz mutfaklarda, siyah, mürdüm, mor, kırmızı veya beyaz gibi renkler dışına, tek renk modelleri de seçebilirsiniz.

2016-mutfak modelleri

Mutfak modelleri seçerken zemin ve duvar rengine bakmayı ihmal etmemelisiniz ki birbiriyle uyumsuz zemin ve duvarlar mutfağınızın güzelliğini kapatacaktır.ada-tezgahi-modelleri beyaz-mutfak-modelleri

Dağınıklıktan hoşlanmıyorsanız daha sade ve göz yormayan mutfak tasarımları tercih edebilirsiniz. Temiz ve ferah görünmesi açısından beyaz mutfak modelleri bu anlamda çok güzel bir seçenek olabilir.

guzel-mutfaklar kok_salem modern-mutfak-modelleri modern-mutfak-modelleri-2016 mutfak-dekorasyon mutfak-dekorasyonu mutfak-dolaplari

mutfak-modelleri-2016 mutfak-tasarimi siyah-mutfak-modelleri

Mutfak modelleri ve mutfak dekorasyonu konusunda daha çok görsele bakmak ve fikir almak istiyorsanız diğer yazılarımıza da göz atmalısınız.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın