Banyo

Modern Banyo Tasarımları

Modern banyo dekorasyonu örneklerine bakıldığında daha minimalist yaklaşımlar görüyoruz. Sadeliğin modernlikle harmanlandığı banyolar evlerdeki konforu artırırken, göz yorucu detaylardan da uzak durmayı kolaylaştırıyor. 

banyo-dekorasyon-ornekleri

Modern banyolara sahip olmak istiyorsanız özel tasarım duşlardan veya duş başlıklarından yararlanabilirsiniz. Duvar fayanslarını ve yer döşemelerini de tek ve sade renklerde tercih etmeniz bu tasarıma sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

banyo-dekorasyonu

Cam ve ahşap kullanımı da banyolarınız için şık duracaktır. Tek bir cam panelle duş bölümünü ayırabilir ve değişik bir dekorasyon yapmış olursunuz. 

modern-banyo-dekorasyonu

Banyonuza şömine koyma fikri eminiz sizin de içinizi ısıtacaktır. Şömine yerine televizyon bölmesi de yapabilirsiniz. Küvet tasarımında da mermerden yararlanabilir, toprak ya da taş rengi malzemeler kullanabilirsiniz. 

modern-banyolar

Klasik tezgahlardan uzak durmak banyonuzu daha modern bir hale getirebilir. Raf şeklinde ve ahşaptan tasarlanmış bu bölmeler hem lavabo için, hem de saklama amacıyla kullanılabilir.Renkli yer döşemeleri de modern banyo tasarımınız için uygun olacaktır. 

modern-banyo-tasarimlari

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın