Genel

Küçük Ev Dekorasyonu

Artık büyük ailelerin bir arada oturduğu evler yerine günümüzde çekirdek ailenin sığacağı daha küçük daha ekonomik daha sıcak evler tercih edilmekte ve düzenlemesi de ona göre yapılmaktadır. Evler metre kare olarak ve oda ya da kullanım alanı açısından daha küçültülmüş ve daha fazla yere daha çok konut sığdırılmaya çalışılmaktadır. Böyle olunca dekorasyonda da bu durum göz önüne alınarak düzenlemeler yapılmaktadır. Daha az eşya ile daha fonksiyonel kullanım alanı yaratılmaya çalışılmaktadır.

Öncelikle küçük evlerde evin durumuna göre hantal büyük eşyalar yerine daha küçük daha kullanışlı parçalara yer verilmelidir. İlk olarak temel kullanılacak eşya seçimi yapılmalı yerleştikten sonra eksik olanlar yer durumuna göre alınmalıdır. Küçük ev dekorasyonu yapmanın ilk kuralı evin ne kadar ışık aldığına dikkat edilmeli, az ışık alıyorsa açık renkler tercih edilmelidir. En şık küçük ev dekorasyonu için profesyonel yardım almakta fayda vardır. Mobilyaları ayaklı seçmek ve zemini mümkün olduğunca boş bırakmak işimizi kolaylaştıracaktır. Açık renk duvarlarla zemini koyu renk tercih etmek mekanı daha geniş gösterecektir. Kullanmayacağımız parçaları vermek ya da ikinci el eşyacılarda değerlendirmek ev dekorasyonu için baş yardımcımız olacaktır. Böylece evinizde yeni ve fonksiyonel parçalara yer açılacaktır.  

yeni Küçük Ev Dekorasyonu vintage Küçük Ev Dekorasyonu şık Küçük Ev Dekorasyonu resim Küçük Ev Dekorasyonu örnek Küçük Ev Dekorasyonu modern Küçük Ev Dekorasyonu kullanışlı Küçük Ev Dekorasyonu ilginç Küçük Ev Dekorasyonu en güzel Küçük Ev Dekorasyonu country Küçük Ev Dekorasyonu banyo Küçük Ev Dekorasyonu

Doğru parçalarla ve doğru renkleri bir arada kullanarak yapacağımız dekorasyonla küçük evimizi de sıcacık çok kullanışlı uyumlu modern ve yaşanabilir yapmamız mümkündür.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın