Banyo

Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

Küçük banyolar için dekorasyon yapmak zor olabilir. Mekanın dar olması istenilen sonuçlara ulaşmakta engel olsa da, küçük dokunuşlar ve biraz da zevk ile çok güzel bir banyoya sahip olabilirsiniz.

banyo-dekorasyon-fikirleri

Küçük banyo dekorasyonu için duvarlarınza sudan ve nemden etkilenmeyen desenli duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Hem fayanslardan daha uygun fiyata mal edebilir, hem de banyonuza daha ferah ve farklı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

banyo-dekorasyon-onerileri

Turkuaz duvarlar ve zemin banyo dekorasyon konusunda neler yapabileceğinize iyi bir örnek teşkil ediyor.

banyo-dekorasyonu

Küçük dolaplı evyeler kullanabilir ve duşakabin yaptırarak banyo dekorasyonu için yeterli adımları atmış olabilirsiniz. Elbette renk uyumuna dikkat etmek şartı ile.

dekorasyon-fikirleri

Hasır sepetleri yerde değil de, duvarda değerlendirmeyi hiç düşünmemiş olanlar için harika bir havlu dolabı örneği. Son derece ucuz ve güzel bir dekorasyon olmuş. 

dekorasyon-onerileri

Alışılmış küvetlerin ve duş kabinlerinin dışına çıkıp banyonuzda ayaklı küvet kullanmayı da düşünebilirsiniz.

kucuk-banyo-dekorasyonu

Tamamı ahşapla kaplanmış bir banyonuz olsun isterseniz bizce çok iyi bir örnek. Daha doğal ve romantik bir görüntü yakalamak için kır çiçeklerinden oluşan vazolar koyabilir, eski bir tencereyi evye haline getirebilirsiniz. Her şeyi satın almadan da dekorasyon yapılabileceğine güzel bir örnek.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın