Banyo

Küçük Banyo Modelleri

Küçük banyolar yanlış dekorasyon edildikleri zaman oldukça klostrofobik ve depresif bir his yaratır ayrıca fonksiyonelde değildirler. Banyonuzu doğru şekilde orantılanmış vitrifiye ürünler ve mobilyalar ile açık renkler ve cilalı, sırlı, parlak malzemeler, ayna ve cam yüzeyler ile son olarak da güzel bir şekilde aydınlatmayla banyonuzun boyutu küçük olsa dahi düzenli, rahatlatıcı ve samimi bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

2016 Küçük banyo modelleri beyaz Küçük banyo modelleri dışakabinli Küçük banyo modelleri en güzel Küçük banyo modelleri hazır Küçük banyo modelleri kullanışlı Küçük banyo modelleri Küçük banyo modelleri
Yer ve duvar fayansları oluştururken öncelikle büyük boyutlu ürünleri tercih etmelisiniz. Bir yüzeyi daha büyük bir boyutlu gridlere bölerek banyonuzu daha büyük gösterebilirsiniz. Ayrıca desensiz ve düz renkleri tercih ederek banyonuzu daha büyükmüş gibi gösterebilirsiniz.

modern Küçük banyo modelleri

Fayans renkleri için ise banyonuzda daha klasik ve dinlendirici bir etki yaratmak istiyorsanız krem ve bej, yenileyici ve taze bir etki istiyorsanız açık yeşil, mavi turkuaz ve beyaz renkleri tercih etmelisiniz.

sade Küçük banyo modelleri

Küvet yerine duş ünitesinin tercih edilmesi yerden tasarruf sağlayacaktır. Klozeti asma, rezervuarı gömme ve üzerini raf veya dolap olarak dekore edebilirsiniz. Lavabolarınızı da dolaplı lavabo  tercih etmelisiniz. Ayna yüzeyini ise mümkün olduğu kadar büyük tutmaya çalışın.

şık Küçük banyo modelleri

Banyo mobilyasının renklerini seçerken fayanslar ile uyumlu ve tamamlayıcı renkleri tercih etmelisiniz. Küçük mekanları daha büyük göstermek için aynı rengin açık ve biraz daha koyu tonlarını bir arada kullanarak mobilya dekorunu yapabilirsiniz.

yeni Küçük banyo modelleri

Aydınlatma olarak ise ayna kısmına duvar aplikleri ekleyerek katmanlı bir aydınlatma yaratarak geniş gösterebilirsiniz

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın