Salon

Köşe Koltuk Dekorasyonu

Köşe koltuk takımları 2015 yılında da popülerliğini koruyor. Pek çok mobilya üreticisi birbirinden farklı ve dekoratif köşe koltuk tasarımları yaptığından, her bütçeye ve her beğeniye uygun model bulmak kolaylaşıyor. Dar ya da geniş mekanlar için farklı çözümler sunan köşe koltukları konforlu oturumları ile sizin de beğeninizi kazanacaktır.

koltuk-modelleri

Salon dekorasyonu veya oturma odası dekorasyonu için, mekanın genişliğine uygun büyüklükte bir köşe takımı kullanabilirsiniz. Gri, bej ve beyaz takımlar kadar füme ve siyah köşe takımları da evinizi güzel gösterecektir. Uzanma koltuklu bir köşe takımıyla gün sonunda daha dinlendirici zamanlar geçirebilirsiniz. 

kose-koltuk-dekorasyonu

Canlı renklerden hoşlanıyorsanız evinize turuncu veya kırmızı bir köşe takımı alabilirsiniz. Sarı ve mavi ile dekore edebileceğiniz koltuk takımınız evinize ruhunuzdaki coşkuyu da yansıtacaktır. 

kose-koltuk-modelleri

Doğal renkler bu sene çok moda olduğundan taş rengi, bej veya açık gri tonlarında bir dekorasyon yapabilirsiniz. Aynı rengin tonlarından oluşan bir halı ve köşe koltuk takımını, ahşap bir orta sehpayla son derece dekoratif bir zenginliğe kavuşturmanız mümkün. Bu renklerin evinizi çok modern ve özel göstereceğini de ekleyelim.

kose-koltuk-takimi

Krem ve siyah rengin birleşimi klasik anlayışa sahip kişiler için bu renge sahip köşe koltuklar seçmelerine neden oluyor. Evinizin daha derli toplu görünmesinden yanaysanız krem tonlarında bir köşe takımı alabilir ve yine krem tonlarında bir halıyla tamamlayabilirsiniz. Hem daha ferah görünen, hem de konforlu olan oturma odanız veya salonunuzda misafirlerinizi de keyifle ağırlayabilirsiniz. 

salon-dekorasyonu 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın