Genel

Kırmızı Ev Dekorasyonu

Hareketli ve dışa dönük bir ev sahibi olmak için kırmızı rengi biraz öne çıkarmanız gerekir. Son derece iddialı bir renk olmasının yanı sıra dekorasyonda göz alıcı bir tasarım düşünenler için de oldukça şık bir tercih olacaktır. Kırmızı ev dekorasyonu yaparken isterseniz beyaz ve siyah rengi de birlikte kullanabilirsiniz. Bu iç rengin harika uyumu evde istediğiniz sonucu almanıza neden olabilir.

yatak-odasi-modelleri

Yere serdiğin,z kırmızı bir halı ve yatak üzerindeki kırmızı örtü bile yatak odası dekorasyonu için yeteri kadar can alıcı bir görünüm sağlamış.

yatak-odasi-dekorasyonu

Kırmızıdan yararlanırken sadece kırlentler, yastıklar veya battaniyeleri de bu renkten seçerek evinize renk katmanız mümkün.

vitrin-modelleri

Salonunuzda veya antrenizde de kırmızı bir vitrin veya konsol kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz porselen takımları yerleştirildiğinde daha şık bir dekorasyon sağlamış olursunuz.

vazo-modelleri

Basit dokunuşlar da gereken etkiyi verebilir bazen ve bunun için sadece kırmızı çiçek dalları bile yeterli olabilir.

somine-modelleri

Evlerin duvarlarını kırmızıya boyamak cesaret ister ama inanın buna değer. Hem çok farklı, hem de çok seveceğiniz kırmızı duvarlarınızla beraber pek çok eşyayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

sofra-susleme

Masa süslemelerinde de kırmızı kullanabilir, yemek davetleriniz için kırmızı servisler veya süslerle masalarınızı da canlandırabilirsiniz.

salon-dekorasyonu

Tek bir kırmızı koltuk bile oturma odası dekorasyonu için nefes açısı olmamış mı sizce de?

mutfak-dekorasyonu

Kırmızı perdeler mutfağı tamamen değiştirmiş.

koltuk-modelleri

Beyaz ağırlıklı bir salonunuz ve koltuk takımınız varsa, kırmızı kırlentler, yastıklar ve kırmızı perde iyi bir seçim olacak, odayı da fazla boğmayacaktır.

kirmizi-yemek-odasi-modelleri

Yemek masaları için alışılmış sandalye tercihlerinin dışına çıkıp kırmızı sandalye veya koltuklardan yararlanabilirsiniz. 

kirmizi-yemek-odasi-dekorasyonu

Eski sandalyelerinizi de kırmızı kumaşla kaplatabilirsiniz. Kırmızı ile gold aynı anda kullanıldığında etkisi çok daha fazla olduğundan tercih edebilirsiniz.

kırmızı-siyah-ev-dekorasyonu

Halı modelleri seçerken, evinizin ruhunu bir anda değiştirecek kırmızı bir halıya yönelmeyi aklınıza getirebilirsinz. 

kirmizi-oturma-odasi-dekorasyonu kirmizi-konsol-modelleri kirmizi-koltuk-modelleri kirmizi-ev-dekorasyonu kirmizi-ev-dekorasyon-ornekleri kirmizi-ev-dekorasyon-fikirleri kirmizi-duvar-dekorasyonu kirmizi-dekorasyon-ornekleri kirmizi-dekorasyon-ornekleri (2) kirmizi-berjer hali-modelleri ev-dekorasyonu-nasil-yapilir ev-dekorasyonu-modelleri ev-dekorasyon-fikirleri ev-dekorasyon dekoratif-sus-esyalari dekorasyon dekorasyon (2) banyo-dekorasyonu

Kırmızıyı ev dekorasyonu için kullanırken aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Kıpkırmızı bir dekorasyon eşyaların özelliklerinin fark edilmesini güçleştireceğinden, olabildiğince dengeli kullanmaya çalışmalısınız.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın