Mutfak

İskandinav Stili Beyaz Mutfak Modelleri

Dekorasyon stilleri konusunda bu sene en çok İskandinav ev dekorasyonları öne çıkıyor. Genellikle ferah ve fresh bir görüntü yakalayan tarzda kullanılan renkler beyaz ağırlıklı. Beyazla beraber ahşap ve metal kullanımı da göze çarpıyor. Mutfak konusunda yeni tasarımlara açık biriyseniz ve mutfağınızı değiştirmek niyetindeyseniz size beyaz mutfak modelleri ile ilgilenmenizi tavsiye ederiz. Renk cümbüşünden hoşlanmıyorsanız ve ferah mutfaklarda yemek yapmak hoşunuza gidiyorsa İskandinav tarzı mutfaklar epey hoşunuza gidecektir. 

2016-mutfak-dekorasyonu

Mutfağınızda hakim rengin beyaz olması aksesuar kullanırken de rahatlamanızı sağlayacaktır. Küçücük renkli bir nesne ile bile mekana hareket kazandırabilirsiniz. Beyaz mutfak dolapları seçerek daha temiz ve hijyen bir görüntü elde edersiniz.

2016-mutfak-modelleri

Ada tezgahı seçiminizi de aynı şekilde beyaz dolaplardan seçebilirsiniz. 

2016-mutfak-tasarimlari

Beyaz mutfak tasarımları özellikle temizliğe düşkün bayanlar için her zaman önceliklidir. Çabuk kirleneceğini düşünüyorsanız leke ve kir tutmayan malzemelerden yaptırmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

beyaz -mutfak

İskandinav ev dekorasyonlarında sıklıkla gördüğümüz ahşap mutfakta da çok güzel duruyor.

beyaz-mutfak-dekorasyon

Tüm mutfak bembeyaz görünüyor diyorsanız koyu renklerdeki yemek masaları ve sandalyeleri imdadınıza yetişecektir.

beyaz-mutfak-dekorasyonu

Mutfak tezgahı üzerine koyacağınız yeşil bitkiler bile ev dekorasyonu konusunda beyazın ne denli önemli olduğunu kanıtlayabilir.
beyaz-mutfak-dekorasyonu-ornekleri

Mutfak bölümünde kaktüsler kullanabilir, yerlerin dışında pencere önlerine de çiçekler yerleştirebilirsiniz. Üstelik tezgahın üzerinde ahşap malzemeler yerleştirerek dengeli bir dekorasyon da yapabilirsiniz.

beyaz-mutfak-dolap-dekorasyonu beyaz-mutfak-dolaplari beyaz-mutfak-modelleri (2) beyaz-mutfak-modelleri beyaz-mutfak-tasarimi beyaz-mutfak-tasarimlari en-guzel-mutfaklar en-yeni-mutfak-tasarimlari guzel-mutfak-modelleri iskandinav-mutfak-dekorasyon iskandinav-mutfak-dekorasyonu iskandinav-mutfak-modelleri kucuk-mutfak-dekorasyonu kucuk-mutfak-tasrimlari

modern-mutfak-modelleri mutfak-dekorasyon-fikirleri mutfak-dekorasyon-ornekleri mutfak-dolaplari mutfak-dolap-modelleri mutfak-modelleri mutfak-yemek-masasi-modelleri son-moda-mutfak-tasarimlari

Mutfak dekorasyonu için diğer yazılarımıza bakabilir, hayat tarzınıza, beğenilerinize, bütçenize ve ailenizin ihtiyaçlarına göre pek çok farklı dekorasyon fikri edinebilirsiniz.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın