Yatak Odası

Güzel Yatak Odaları

Yatak odası dekorasyonu için farklı bir şeyler arıyorsanız ve doğu esintilerinden, oryantalizmden hoşlanıyorsanız bu tip bir konsept yaratabilirsiniz. Son derece şık bir yatak odası olduğu gibi, kendinizi bir sarayda uyuyan bir prenses gibi hissetmeniz de söz konusu olabilir.

dekorasyon-ornekleri

Geniş pencereler ışığın daha fazla odaya dolmasına ve aynı zamanda dekorasyon konusunda daha ferah bir ortam yaratmaya neden olur. Kahverengi kaplı veya ahşap pencereli ve tabanı da aynı tonlarda kaplı bir odanız varsa kesinlikle krem tonlarında bir yatak odası dekorasyonu yapmalısınız. 

ev-dekorasyon

Devasa bir avize, saten yatak örtüleri ve yatak başlığı, siyah duvarlar gerçekten çok asil görünüyor. Hem sıra dışı bir dekorasyon, hem de çok gösterişli ve göz alıcı. Arka fondaki lila rengi tablo ve abajurlar da renk kontrastını yakalamakta çok başarılı olmuş. 

guzel-yatak-odalari

Ahşap kullanmak yatak odalarında sıklıkla gördüğümüz bir durumdur ancak yatak başlıklarını gerçek ağaç dallarından yapmak son derece yaratıcı bir bakış açısını ortaya koyuyor. Sıra dışı dekorasyon fikirleri arayanlardansanız yatağınızın üstündeki perdeyi takabileceğiniz bu tip ağaç dallarını dekoratif şekilde kullanabilirsiniz. 

yatak-odasi-dekorasyon-ornekleri

Çatı katı bir odaya sahip olanlar için platform kullanmak ve yatakla diğer alanları birbirinden ayırmak gerçekten çok iyi bir fikir. Açık renk yer döşemeleri ve beyaz bir yatak odası dekorasyonu birleştiğinde huzur içinde uyuyabilir ve yeni güne konfor içinde uyanabilirsiniz. 

yatak-odasi-dekorasyonu

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın