Çalışma Odası

Güzel ve Dekoratif Çalışma Odaları

Çalışma odası dekorasyonu yaparken mekanın aydınlığına dikkat etmelisiniz. Çalışırken kişiyi kasvete sürüklemeyen renklerin seçilmesi dekorasyon konusunda çok önemlidir. Duvarlar beyaz renkte ise ve zemin de açık tondaysa koyu renk mobilyaları tercih edebilirsiniz ancak mekan küçükse, koyu tonlardaki eşyaların odanızı daha da dar göstereceğini unutmamalısınız.

calisma-odas-dekorasyon-onerileri

Krem tonlarındaki bu çalışma odası dekorasyonu gerçekten çok ferahlatıcı görünüyor. Aksesuarların hemen hepsi de açık tonlarda olduğundan oda hem aydınlık görünüyor, hem de uzun saatler çalışmak adına oldukça konforlu.

calisma-odasi-dekorasyon-fikirleri

Çalışma odanızda avizeler kullanabilir ve koltuklarla da daha konforlu hale getirebilirsiniz. Koyu tonlardaki duvarlar da gerçekten şık duruyor.

calisma-odasi-dekorasyonu

Masa seçiminiz de çok önemli. Tasarım mobilyalara yönelebileceğiniz gibi, eski masalarınızı da farklı hale getirmeniz mümkün.

dekorasyon

Bölmeli kitaplılar ve masa modelleri saklama alanı konusunda çok yardımcı olacaktır. Dekorasyon konusunda kutu ve sepetler kullanarak ortalığın dağınık görünmesini de engelleyebilirsiniz.

dekorasyon-fikirleri

Çalışma odanızın duvarlarını siz de maviye boyayabilir ve açık renk mobilyalar kullanarak çok farklı bir hale getirebilirsiniz. Az eşya kullanmak ortamı daha da ferah hale getirmiş.

ev-dekorasyon

Dekorasyon konusundaki diğer yazılarımız evlerinizi daha konforlu ve istediğiniz güzellikte dekore etmenize yardımcı olabilir.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın