Banyo

Farklı Banyo Dekorasyonları

Evlerin en temiz ve aynı zamanda en güzel görünmesi gereken yerlerinden biri de banyolardır. Kendimiz kadar, misafirlerin de kullanımına sunduğumuz banyoların dekorasyon konusunda incelikli döşenmiş olması eminiz herkesin hoşuna gidecektir. Evinizde bazı değişiklikler yapmanın vakti geldiğini düşünüyorsanız ve banyonuzu da yenilemek niyetindeyseniz, banyo dekorasyon örnekleri sizin için yararlı olacaktır. 

banyo-dekorasyon

Çok büyük paralar harcayarak harikalar yaratabileceğiniz gibi, dekorasyon konusunda zevkinize güveniyorsanız, çok küçük dokunuşlarla da banyonuzu değiştirebilirsiniz. 

banyo-dekorasyon-ornekleri

Alışılmış küvetlerin aksine, banyonuza uygun yüksekçe bir küvet satın alabilir ve farklı şekilde konumlandırabilirsiniz.

banyo-dekorasyonu

Denize bakan bir banyonuz olmayabilir ama banyo duvarlarınıza deniz manzarası yaptırabilir ve küvetinizi de bu duvarın önüne koyabilirsiniz. 

ev-dekorasyon-fikirleri

Seçimlerinizi yaparken banyo dekorasyonu konusunda görsellere bakmanız işinizi kolaylaştırabilir. Duvarların ve zeminin birbirine uygun olması kadar, seçeceğiniz evyelerin ve dolapların da banyonun geneline uygun şekilde tercih edilmesinin önemi büyük.

guzel-banyo-dekorasyon-ornekleri

Yerlere desenli karolar kullanabilir ve çok kolay bulabileceğiniz değişik duş başlıkları ile harikalar yaratabilirsiniz. 

guzel-banyolar

Banyonuzda yere post sermek aklınıza gelmemiş olabilir ama bizce nefis görünüyor. Duvarlara veya pencere önlerine küçük çerçeveli resimler koymak ve bir ahşap merdiveni havlu askısı olarak kullanmak da dekorasyon konusunda yapabileceğiniz en güzel önerilerden biri. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın