Genel

Ev Dekorasyonu İçin Renkli Dokunuşlar

Evinize değişik renklerde dekoratif aksesuarlar sayesinde güzel bir dokunuş yapabilirsiniz. Ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz avizeler, lambalar, yastıklar, halılar, vazolar, çiçekler veya mumlar evlerinizde çok güzel görünüşlere neden olabilir. 

dekorasyon

Sadece beyaz bir koltuk üzerine koyulan kırmızı kırlentler bile harika bir tablo gibi görünmüyor mu? Koltuklarınız tek renk ise, üzerine desenli kırlentler koyabilir, desenli kumaşa sahiplerse düz renkteki kırlentleri tercih edebilirsiniz.

dekorasyon-fikirleri

Tabi ki dekorasyon konusunda çiçeklerin yeri çok önemlidir. Yemyeşil bitkileri evinizde dekoratif amaçlı kullanmayı mutlaka denemelisiniz. Eğer beyaz veya krem rengin hakim olduğu bir eviniz varsa, bitkilerin renginde yeşil battaniyeler ve kırlentler de harika bir uyum yakalamanızı sağlayabilir.

ev-dekorasyon

Duvarlarınızı bu şekilde lila rengine boyayabilir, sarı bir koltuğun üzerine siyah beyaz çizgili kırlentler koyabilirsiniz. Harika ve bir o kadar da benzersiz görünen bir ev için renkleri karıştırmakta hiçbir sakınca yok. Üstelik duvara asılan büyük tablo da ev dekorasyonu için tamamlayıcı unsur haline gelmiş.

ev-dekorasyon-fikirleri

Yatak odanızda biraz değişiklik zamanı geldiyse, duvarınıza rengarenk bir tablo asarak ve yatak örtünüzü, nevresim takımlarınızı bu tablodaki renklerden seçerek de işe başlayabilirsiniz. Tavan lambasının mavi oluşu, yorganların pembe oluşu ve ayak ucuna koyulan hardal sarısı pufun odaya kattığı ahengi eminiz siz de çok beğenmişsinizdir.

ev-dekorasyonu

renkli-yatak-odalari

salon-dekorasyonu

Dekorasyon konusunda fikir almak için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın