Genel

Ev Dekorasyon

Ev dekorasyon fikirleri arayışınızda, elinizdeki eşyaları ve mekanlarınızı ne şekilde kullanabileceğinize dikkat etmelisiniz. Zaman zaman değişiklik yapmak ruhen de fiziksel olarak da iyi geleceğinden, evlerinizi daha sıcak yuvalar haline getirirken ille de çok paralar harcamanız gerekmiyor. 

dekorasyon-fikirleri

Mutfak için küçük dolaplar ve raflar hem dekoratif olacak, hem de kalabalıklarınızı toparlayacağından mutfağınızı da rahatlatacaktır. Eğer misafir odanız yoksa veya çocuklarınızın her birine ayrı bir oda verme şansınız yoksa, üst üste ranzaları iplerle bağlayarak harika bir odaya sahip olabilir, hem çocuklarınızı, hem de misafirlerinizi rahat ettirebilirsiniz.

dekorasyon-ornekleri

Taş duvarlar ev dekorasyon konusunda daha sıcak ve tarz mekanlar yaratmanız anlamına gelir. Ahşap ve kırmızı tonlarındaki mobilyalar salonlarınızı daha konforlu hale getirebilir.

ev-dekorasyon

Bazen duvara asacağınız tek bir tablo bile dekorasyon konusunda farklılık yaratmaya neden olur. Aksesuarları değişik şekillerde kullanmak, fazla kalabalık mekanlar yaratmamak da göz alıcı ortamlar yaratmanıza neden olacaktır.

ev-dekorasyon-fikirleri

Banyo dekorasyonu için küçük apliklerden yararlanmak kadar son zamanlarda çok moda olan çift lavaboları kullanmak da güzel bir fikir olabilir. Çift ayna, çift lavabo ve aplikler dışında tezgahın üzerine koyulan çiçekler de banyolarınızı daha sıcak bir atmosfere kavuşturabilir. 

ev-dekorasyon-ornekleri

Bordo renkteki duvarlar odaya ne kadar farklı bir hava katmış öyle değil mi? Bazen yalnızca duvar rengini değiştirmek bile güzel sonuçlar almanıza neden olacaktır. 

ev-dekorasyonu

Diğer dekorasyon yazılarımızı okuyarak pek çok fikir edinebilir, evlerinizi daha yaşanır bir hale getirebilirsiniz. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın