Dekorasyon Fikirleri

Duvarlarınızı Süsleyin

Ev dekorasyonu konusunda en iyi fikirleri ortaya koyabileceğiniz bölümlerin başında hiç kuşku yok ki duvarlar gelir. Bomboş duvarlarla harika dekorasyonlar yapmak neredeyse imkansız olduğundan sizin de duvarlarınızı elden geçirmenizin zamanı gelmiş de, geçiyor olabilir. Çığır açıcı pek çok farklı dekoratif aksesuar kullanabileceğiniz duvarlarınızda sadece yapışkan folyolar veya duvar stickerları ile dahi inanılmaz görüntüler yakalayabilirsiniz. 

Koltuklarınızın arkasındaki duvara devasa bir manzara resmi yapıştırabilir, duvarlarınıza sayısız çerçeve asabilir veya aile fotoğraflarınızdan oluşan muhteşem bir soy ağacını duvar dekorasyonu içinde sunabilirsiniz. Duvarlar yaratıcılığa en açık alanlar olduğu gibi, evlerde ihtiyaç duyulan renkli ve dokuyu da ortaya koyabilmeleri açısından çok ayrıcalıklıdırlar. Sadece ahşap bir duvar panosu, büyük bir yağlı boya tablo dahi tüm evinizi bir anda değiştirecektir.

cerceve-modelleri duvar-aynasi

Sadece salona veya oturma odasına değil, banyolarınızın duvarlarına da devasa aynalar asabilirsiniz. Önemli olan mekanı ne şekilde hayal ettiğinizi bilmeniz ve uygulayacak cesareti göstermenizdir. 

duvar-dekorasyon duvar-dekorasyonu

Vazoların içine su ve çiçek koyarak duvara yapıştırma fikri bizce muhteşem olmuş. Antreleriniz veya kapı girişi için harika bir dekorasyon fikri olabilir. 

duvar-dekorasyonu-ornekleri duvar-raflari

Duvarlarınız için raflardan veya eski fincan, tabak takımlarınızdan da yararlanabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanmanız neler yapabileceğiniz görmek açısından size yardımcı olacaktır. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın