Genel

Duvarlarınızı renklendirin

ev-dekorasyonu
Yazan dekoreder

Dekorasyon konusunda boşlukları ve duvarları değerlendirmek çok önemlidir. Hepimiz evlerimizin biraz daha tarz ve farklı görünmesini isteriz. bunu yapmanın en güzel yollarından biri duvar kağıtlarından yararlanmaktır. Hatta pek çok yapı marketten uygun fiyatlara alabileceğiniz stickerlar da işinizi görebilir. 

dekorasyon-fikirleri

Merdiven boşluklarınızı renkli boyalar eşliğinde sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz sadece bu bölüm için gerçekten canlı renklerden oluşan bir duvar kağıdı modelini tercih edip bir anda evinizi bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz. 

dekoratif-duvar-kagitlari

Dekorasyon yaratıcılık gerektirir. Yaratıcılıktan bahsetmişken de sanattan bahsetmemek olmaz. Özellikle büyük tablolar evler için uygun bir dekoratif aksesuardır. Yatak başlığı yerine, yatağınızın arkasındaki duvara devasa boyutlarda bir tablo asabilir ve duvar kağıdı kullanmak yerine bu sanat eserinin odanızı tarz sahibi yapmasına izin verebilirsiniz. 

duvar-dekorasyonu

Oturma odanızda özellikle yatağın arka kısmında renkli boyalar kullanabilirsiniz. Desenli duvar kağıtlarının üzerini boyadığınızda da ortaya harika desenli bir görüntü çıkabilir. Siz de sarı bir duvarla kırlentlerin uyumuna bayılmış olmalısınız. 

duvar-stickerlari

Odalarınıza, salonlarınıza veya hollerinize tamamen size uygun renkli, desenli duvar kağıtları kullanarak dekorasyon yapabilirsiniz. Fazla eşya yerine duvarlarınızı canlandırmak daha ucuza mal olabilir. 

ev-dekorasyonu

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın