Dekorasyon Fikirleri

Duvarlarınızı Dekore Edin

Evlerinizin duvarlarını biraz daha hareketli hale getirmek için dekorasyon fikirleri konusunda açık görüşlü olmanız size ilham verebilir. Mobilyalarınıza uygun renkte boyayabileceğiniz duvarlarınızda harikalar yaratabilmek için sevdiğiniz objelerden yararlanabilirsiniz. Dekoratif duvar kağıtları bu konuda size epeyce yardımcı olabileceği gibi, aynı zamanda tablolar da her duvarı süslemekte en ideal çözüme kavuşmanız anlamına gelebilir.

dekoratif-renkli-tablolar

Tek parça tablolar dışında iki veya üç parçalı olanları da duvar dekorasyonu için kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz tablonun renklerinin mekandaki eşyalarla ve aksesuarlarla uyumlu olması ortaya çıkacak ahengin göz kamaştırıcı olması anlamına gelecektir.

dekorasyon

Odalarınızda büyük duvar aynası da kullanabilirsiniz. Hol, banyo, yatak odası veya salon aynalarınızı kullanabileceğiniz en güzel alanlardandır.

duvar-dekorasyon-ornekleri

Tahtalardan yapabileceğiniz bu güzel raf sayesinde pek çok çerçeveyi aynı anda duvarınıza yerleştirebileceğiniz gibi, çivi çakmaktan ve duvarı zedelemekten de kaçınmış olursunuz. Kolayca kendiniz yapabileceğiniz bu duvar raflarının maliyeti de çok düşük olacaktır ve duvar dekorasyonu için güzel duracaktır.

duvar-posterleri

Film afişlerinden veya posterlerden de yararlanabilirsiniz. Post modern bir hava katabileceğiniz duvarlarınızda posterleri asabilir ya da yere koyarak duvara da dayayabilirsiniz.

en-guzel-duvar-dekorasyon-fikirleri

Birden fazla çerçeveyi duvara yerleştirmek de son zamanların en sevilen uğraşlarından biri. Konsollarınızı boş alanlara yerleştirip üzerlerine de bu şekilde resimler asabilirsiniz.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın