Genel

Duvarlarınızı Çerçevelerle Dekore Edin

Evlerinizi güzelleştirmek için çok basit yöntemler uygulayabilirsiniz. İsterseniz bir mağazadan alabilir, isterseniz de kendiniz harika resimler ve çerçeveler hazırlayabilirsiniz. Uygun fiyata tablolar alıp evlerinizi daha da renkli ve çarpıcı bir dekorasyon için hazırlayabilirsiniz. 

cerceve-dekorasyonu

Duvar dekorasyonu için artık tek bir küçük resim çok işe yaramıyor. Ya kocaman tablolar asacaksınız veya benzer boyutlarda çok sayıda çerçeveyi duvarlarınıza simetrik ya da asimetrik şekilde asacaksınız. Size verdiğimiz örneklerden de yola çıkaracak mekanlarınızı daha hareketli ve yaşanılası hale getirebilirsiniz. 

duvar-dekorasyon

Mobilyalarınız ve diğer aksesuarlarınızın rengiyle asacağınız resimlerin bütünlük oluşturmasını sağlamalısınız. Benzer renkler olabileceği gibi, mekana faklı bir dokunuş yapacak tonları da bu şekilde kullanabilirsiniz. Örneği ntaş duvar kaplı bu odada asılı duran büyük rakamlarla dolu tablo evin diğer eşyalarıyla uyum içinde.

duvar-dekorasyonu

Tablolarınızı ve çerveçelerinizi hem duvara asabilir, hem de şifonyer veya etajerlerinizin üzerinde kullanabilirsiniz.

ev-dekorasyonu

Duvar dekorasyonu için önceden her çerçeveyi nereye ve hangi sıklıklarla asacağınıza karar vermeniz ve yer işaretlemesi yapmanız duvarlarınızın delik deşik görünmesi riskini de ortadan kaldıracağından oldukça önemlidir.

tablolarla-dekorasyon

Duvar dekorasyonu ile ilgili benzer yazılarımıza da bakarak fikir edinebilirsiniz.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın