Dekorasyon Fikirleri

Duvar Dekorasyon Önerileri

Ev dekorasyonu konusunda gözden geçirilmesi gereken bölümlerden biri duvarlardır. Bomboş duvarlarla dekorasyon yapmak neredeyse imkansızdır. Aksesuarlar kadar duvarları da evin içine dahil etmek için mutlaka biraz çaba göstermek gerekir. 

duvar-dekorasyon

Duvar kağıtları ve bir ayna duvar dekorasyonu için gerçekten muhteşem bir ikili. Ayna kullanmayı seviorsanız bir konsol üzerine bu tip aynalar asabilir ve odanızın duvarlarını desenli duvar kağıtları ile çok daha dekoratif hale getirebilirsiniz. 

duvar-dekorasyon-fikirleri

Duvara çivi çakmayı veya bir şey asmayı sevmiyorsanız bu ahşap paneller de işinize yarayabilir. Hem duvarlarınız boş kalmamış olur, hem de duvar dekorasyon yaparken duvarlara zarar vermekten de kaçınırsınız.

duvar-dekorasyon-onerileri

Ahşap bir paneli duvarınızın önüne koyabilir ya da duvarınızı boydan boya ahşap görünümlü bir duvar kağıdıyla kaplayabilirsiniz. Özellikle odanın bir duvarına bu şekilde bir işlem uygulamak ev dekorasyonu açısından çok moda.

duvar-dekorasyonu

Çıkartmalar artık hem mobilyaları, hem de duvarları süslüyor. Tamamen keyfinize ve zevkinize kalmış çıkartmalarla muhteşem evler yaratabilirsiniz. İnternet üzerinden çeşit çeşit duvar stickerları satın alabilirsiniz.

duvar-dekorasyonu-fikirleri

Bu işlevsel duvar rafları hem dekoratif, hem de kitaplık olarak son derece kullanışlı.

duvar-dekorasyonu-onerileri

 

Salonunuzda koltuğunuzun hemen arkasına, koltuk renginden bir kır çiçeği yapıştırması kullanarak da evinizi bir anda değiştirebilirsiniz. İsterseniz manzaralı büyük resimler de yapıştırabilir ya da duvarı boydan boya boyayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın