Yatak Odası

Dekoratif Yatak Başlıkları

Evinizin en özel yeri kuşkusuz yatak odanızdır. Biraz daha size ait ve sizi temsil eden bir yatak odası dekorasyonu için elbette bazı ayrıntılarda değişiklikler yapmak odanıza daha karakteristik bir hava kazandıracaktır.

degisik-yatak-basliklari

İlginç ahşap tasarımlar yatak başlığı konusunda size yardımcı olabilir. Yenilikten korkmayın ve odanıza en çok yakışan modeli araştırıp bulun. Hazır modeller hoşunuza gitmiyorsa da bir tasarımcıyla anlaşıp çok uygun fiyatlara istediğiniz gibi bir yatak başlığı modeli hazırlatabilirsiniz. 

dekoratif-yatak-basliklari

Ahşap tasarımlar gerçekten çok hoş ve işlevsel. Yatak başlığınızı dilediğiniz renge boyayabilir ve odanızdaki diğer renklerle uyumu yakalayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanın ve değişiklik yaparken çekingen olmayın, daha fazla cesaret her şeyi halledecektir.

guzel-yatak-basliklari

Devasa boyutlardaki bu işlemeli yatak başlığı modeli bizi çok etkiledi. Eminiz siz de böyle gösterişli bir yatak odasına sahip olmak istersiniz. 

son-moda-yatak-basliklari

Yatak başlığınızın üzerine yazılar yazdırmayı aklınıza getirmemiş olabilirsiniz. Bize göre çok harika bir fikir ve eşinizle kendi isimlerinizi yazdırdığınızda eminiz çok daha romantik görünecektir. Denemekte yarar var. 

yatak-basligi-modelleri

Daha klasik seçimler yapmak da mümkün. Pek çok markada bulabileceğiniz bu tip yatak başlıkları da odanızın havasını bir anda değiştirmeye yetecektir. 

yatak-basliklari

Antikaya ve eski eşyalara meraklıysanız biraz gezintiye çıkarak muhteşem ve eşi benzeri olmayan yatak başlıkları bulabilirsiniz. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın