Mutfak

Dekoratif Mutfak Masaları

Mutfağınızda kullanacağınız masaları hazır satılan masa ve sandalye takımları yerine daha farklı kullanım alanı sağlayacak ve evlerinizi benzersiz yapacak modellerden seçebilirsiniz. Dekorasyon konusunda ikinci el dükkanları dolaşmanız bu konuda size hem fikir verir, hem de çok uygun fiyatlara dilediğiniz gibi eşyalar satın alabilirsiniz. Beyaz bir masa satın alıp, altına kutular, sepetler yerleştirebilir, ayrıca masayı mutfağınızın orta kısmında kullanarak da harika bir ada tezgahı elde edebilirsiniz.

dekoratif-mutfak-masalari

Bu küçük çekmeceli ahşap masa ve ahşap sandalyeler özellikle küçük mutfak dekorasyonu için ideal. Bu tip masaları çok ucuza alabilir ve köşelerden birinde kullanabilirsiniz. Masanın yanındaki duvara raflar yerleştirip ortamı daha da sevimli kılmanız da mümkün. 

ev-dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu için beyaz kullanmak hem alanları ferah göstermek, hem de aksesuarların rengini daha da ortaya çıkarmak için uygundur. Büyük beyaz bir masayı ada tezgahı şeklinde mutfağın ortasına yerleştirip, yeşil sandalyeler kullanmak gerçekten çok güzel bir fikir.

mutfak-dekorasyon-ornekleri

Yan yana kullanılan bu dikdörtgen masalar da geniş mutfaklar için şık bir çözüm. Hem alışılmış modellerden uzak kalmış olursunuz, hem de ihtiyacınız olan kadar büyük masalara sahip olabilirsiniz. 

mutfak-dekorasyonu

Ada tezgahı şeklinde bir masanız yoksa, alacağınız büyük bir masanın altına da bölmeler yaptırabilirsiniz. 

mutfa-masasi-modelleri

Lambaları masanın üzerine gelecek şekilde kullanmak da harika bir görünüm elde etmeniz demek.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın