Aksesuarlar

Dekoratif Mumlar

ev-dekorasyon-fikirleri
Yazan dekoreder

Mum sevmeyen var mıdır? Hepimizin hayatında romantik dakikalara eşlik eden mumlar, aynı zamanda en güzel mekanların da aydınlatıcıları olmuşlardır. Yüzyıllardır severek kullanılan mumlar bugün dekorasyon konusunda da en önemli aksesuarların başında geliyor. İster şık yemek masalarında, ister duvarlarda, isterseniz de sehpalarda kullanabileceğiniz mumların kullanım alanı gerçekten de çok geniş.

dekorasyon-ornekleri

Dekoratif mumlar ve mumluklar, hemen her mağazada karşımıza çıkıyor. Farklı formlarda üretilen ve kokulu, kokusuz özellikleri ile göz dolduran mumlar ev dekorasyonu için güzel alternatifler sunuyor. Kavanozların içine koyulan mumlar ev dekorasyonu konusunda romantik ve şık görüntüler elde etmemizi sağlarken, bahçelerde veya balkonlarda kullanılarak da geceleri farklı bir atmosfer oluşturmamızda da yardımcı oluyor. 

dekoratif-aksesuarlar

Kuş kafesinin içine koyabileceğiniz renkli ve çeşitli boyutlardaki mumların yanına kurumuş çiçekler koyarak son derece şık ve farklı bir aksesuar elde edebilirsiniz. Bahçenizde veya balkonunuzda kullandığınızda oldukça güzel görünecektir. 

dekoratif-mumlar

Dekoratif aksesuarlar almak yerine, kendi imkanlarınızla da çok şık çözümler bulabilirsiniz. Dekorasyon fikirleri için iyi bir örnek de, kağıt bardakların içine bitkiler yerleştirip, ortalarına da mum dikmek diyebiliriz. Çam kozalakları ile pencere önüne koyulan mumlar gerçekten de çok şık ve farklı duruyor. 

ev-dekorasyon-fikirleri

Evinizin misler gibi kokmasını istiyorsanız kalın mumların etrafına tarçın çubukları sararak, şık ve etkili bir aksesuar elde edebilirsiniz. Dekorasyon konusunda yardımcı olacak bu yöntemle yemek masalarınızı ve sehpalarınızın üzerini tarzınıza uygun aksesuarlarla çarpıcı bir hale getirmeniz de mümkün olacaktır. 

ev-dekorasyonu

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın