Aksesuarlar

Dekoratif Lambalar

dekoratif-lambalar
Yazan dekoreder

Lambalar yalnızca aydınlatma için değil, aynı zamanda yaşam alanlarımızın şık ve konforlu görünmesine de yardımcı olurlar. Dekorasyon konusunda en önemli unsurlardan biri olan dekoratif lambalar sayesinde evlerinize çok farklı bir atmosfer katabilirsiniz. Avizeler veya yerden aydınlatmalar gibi, isterseniz duvar aplik modelleri ile de istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Çok sayıda lambayı tavanınıza asarak, asimetrik bir görünüm de elde edebilir veya yemek masanızın üstüne büyüklü küçüklü lambalar yerleştirerek oldukça şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

avizeler

 

Özellikle salonlar ve oturma odaları için bu şekilde sarkıt lambalar kullanabilirsiniz. Birden fazla ve irili ufaklı lamba sayesinde salonunuzda çok farklı bir görünüm oluşacaktır. 

 

avize-modelleri

 

Taşlı avizeler dışında pullarla veya farklı metalarla süslenmiş avizeler de seçebilirsiniz. Pullarla süslü olan bu avize ışığı farklı şekillerde yansıtacağı için duvarınızda ve evinizde harika ışık oyunları da yakalayabilirsiniz. 

 

aydinlatma-ornekleri

Mavi tonlarında bir salonunuza varsa veya beyaz mobilyalar ağırlıktaysa harika bir görünüm elde edebileceğiniz bu cam mavi sarkıt lambalarla evinizin her köşesinde estetik bir dekorasyon elde edebilirsiniz. 

degisik-lambalar

 

Farklılıktan hoşlanıyorsanız, fincan takımı şeklindeki bu lambalar tam size göre. aynılarını bulmakta zorlanabilirsiniz belki ama bu tasarımı siz kendinizi de yapabilirsiniz. Fincanları tabaklarına yapıştırıp alt kısımlarını oyarak da aynı şekilde lambalar elde edebilirsiniz. 

beyaz-lamba

 

degisik-lamba-ornekleri

 

dekoratif-lamba

 

dekoratif-lambalar

 

en-guzel-lambalar

 

en-sik-lamba-ornekleri

 

farkli-lamba-ornekleri

 

lamba-dekorasyonu

 

lamba-modelleri

 

muhtesem-avizeler

 

otantik-lambalar

 

salon-aydinlatma

salon-lambasi

 

sarkit-lamba

 

sarkt-lambalar

 

son-moda-lambalar

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın