Genel

Dekoratif Kitaplıklar

kutuphane-modelleri
Yazan dekoreder

Okumayı seviyorsanız muhtemelen pek çok kitaba sa sahipsinizdir. Evinizde kitaplarınızı koymak için aldığınız dolaplar bir süre sonra yeterli kalmadığında, ortalıkta duran kitaplar da dağınık bir görüntüye neden olabilir. Hem dağınıklıktan kurtulmak, hem de çok sevdiğiniz kitapları dekoratif bir şekilde kullanmak için size verdiğimiz önerileri değerlendirebilirsiniz. 

dekorasyon-fikirleri

Dekoratif kitaplıklar özellikle evin her köşesinde kullanılabilir. Evde hangi bölümde boşluk varsa orayı kullanabilirsiniz. Merdiven altı, oturma odasında boş bir duvar da kitaplık için uygun olacaktır. Tüm duvarı boydan boya rafla kaplatarak da dekoratif kitaplıklar elde edebilirsiniz. 

dekoratif-kitaapliklar

Antre dekorasyonu için kitaplarınızı kullanabilirsiniz. Hem boşluğu değerlendirmiş olursunuz, hem de hol dekorasyonunuzu yapabilirsiniz. tüm duvarları gizli raflarla dekore edip kitaplarınızı yerleştirebilirsiniz. Özellikle küçük evlerde kütüphane şansı olmayanlar için iyi bir fikir. 

 

ev-dekorasyon

Dekorasyon fikirleri her zaman yaratıcıdır. Kitaplık için resimdeki gibi koltukların arkasında bir kütüphane oluşturma fikri bizce harika görünüyor. Çok kitabınız varsa salonunuzda bu şekilde bir kütüphane yapabilirsiniz.

kitaplik-dekorasyon-fikirleri

Oda sayınız yetersizse ve kendinize ait bir çalışma odanız yoksa neden yatak odanızın bir duvarını kitaplık olarak değerlendirmiyorsunuz? 

kitaplik-modelleri

Yemek odası veya yemek masasının  bulunduğu duvarı da boydan boya bir kütüphane haline getirebilirsiniz. 

kutuphane-modelleri

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın