Dekorasyon Fikirleri

Dekoratif Duvar Kağıtları

Yalnızca tek bir duvar kağıdı bile evlerinizi değiştirmek için yeterli olabilir. Önemli olan biraz zevk ve biraz da tarz unsurlarını göz önünde bulundurmaktır. İster salonunuzda, ister banyonuzda, isterseniz yatak odası ve koridorlarınızda rengarenk duvar kağıtları ile pek çok farklı görünüş elde edebilirsiniz.dekoratif-duvar-kagitlari

Evinizdeki eşyalar çok renkli değilse, desenli duvar kağıdı modelleri çok uygun olabilir. Evinize nasıl bir hava katmak veya duvarlarınızda nasıl bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız ona uygun desenler ve renklerde hazırlanmış sayısız model bulabilirsiniz.

desenli-duvar-kagitlari

Evlerinizi güzelleştirecek dekoratif duvar kağıtları seçerken yapı marketlerin sunduğu indirimlerden yararlanarak çok daha ucuza dekorasyon yapabilirsiniz.

duvar-kagidi-modelleri

Yalnızca duvarlarınızı kaplamaz, bir duvar kağıdı ile yatak başlığı da elde edebilirsiniz. Duvarlarınızın rengine dokunmadan tek bir duvarı kaplayarak dahi odanızı baştan aşağı değiştirmeniz mümkün.

duvar-kagitlari

Çocuk odası dekorasyonu için vazgeçilmez duvar kağıtlar ufaklıkların da kendilerini iyi hissetmelerine ve odalarında geçirdikleri vakitlerde mutlu olmalarını sağlayacaktır. Çizgi film karakterlerinden, harflere ve sayılara kadar pek çok duvar kağıdı modeli bulabilirsiniz.

renkli-duvar-kagitlari

Baskı kalitesi yüksek fotoğraflardan oluşan duvar kağıtları evlerinize muhteşem görüntülere neden olacaktır. Diğer dekorasyon fikirleri ile ilgili makalelerimiz de size ilham verebilir.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın