Aksesuarlar Dekorasyon Fikirleri

Dekoratif Aynalarla Evinizi Güzelleştirin

dekorasyon-fikirleri
Yazan dekoreder

Evlerin olmazsa olmazlarından biri aynalardır. Herkesin evinde mutlaka bulunan aynalar aynı zamanda dekorasyon fikirleri açısından da büyük zenginlik sağlıyor. İrili ufaklı aynalarla evlerinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. küçük parçalarla tablo gibi asacağınız aynalar da değişik bir görüntü yaratabilir. Ev dekorasyonu için çok eski bir aynayı dahi işlevsel şekilde kullanabilirsiniz.

aynalev-dekorasyonu

Dondurma şeklinde bir aynaya sahip olmak için satın almak dışında kendiniz de bir aynacıya sipariş verebilirsiniz. Bir komodinin yanındaki duvar boşluğunu değerlendirmek için çok güzel bir fikir. Çocuk odalarınd ada kullanabilirsiniz. 

aynali-dekorasyon

Duvar dekorasyonu da aynaların en çok kullanıldığı alanlar olduğu gibi, yere dikey şekilde koyduğunuz büyük boy aynaları da güzel fikir olabilir. Siz de aynanızın etrafını küçük led ışıklarla süsleyebilir ve aynı zamanda gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.

dekorasyon-fikirleri

İşlemeleri çerçevelere sahip aynanız varsa sakın atmayın veya eskidi diye üzülmeyin. Salon veya oturma odası duvarınızda çerçeveyi uygun renklere boyayarak da kullanmanız mümkün. 

dekoratif-aynalar

Yatak odası dekorasyonu için, dev bir aynadan yararlanabilirsiniz. Hem kıyafetlerinizi üstünüzde görmek için büyük bir aynanız olur, hem de oldukça şık ve farklı bir hava yaratmış olursunuz. 

salon-aynasi

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın