Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda Berjer Koltuk Kullanımı

Tekli berjer koltuklar her evde şık ve dekoratif bir kullanım sağlıyor. Küçük dokunuşlar konusunda siz de berjer kullanabilir ve hem boşlukları değerlendirebilir, hem de evinizde ekstra bir oturma alanı yaratmış olursunuz.

berjer-koltuk

Herhangi bir konsolun önüne mobilyalarınıza uygun bir berjer koltuk koyabilirsiniz. 

berjer-koltuk-modelleri

Bir dolapla beraber kullanılan bu desenli berjer koltuk ise hem uzanmak için, hem kitap okumak için son derece uygun görünüyor. Ayaklarınızı uzatmak için bir ouf koyarak rahatlıkla okuma köşesi elde edebilirsiniz.

berjer-koltuk-ve-dekorasyon

Pencere önleri daima dekorasyon için en elverişli bölgelerdir ve eski berjerinizi veya tekli koltuğunuzu pencere önüne yerleştirerek harika bir dinlenme köşesi oluşturabilirsiniz. 

dekorasyon

Pembe bir berjer koltuk arkasındaki duvara asılan pembe güllü bir tablo veya resim gerçekten dekoratif durmuyor mu sizce de? Yere serilen siyah beyaz şeritli halı da gerçekten tarz bir görüntü oluşturmuş.

ev-dekorasyonu

Çocuk veya bebek odalarında emzirme koltuğu şeklinde de berjer koltuk kullanabilir, yanına fiskos masası veya sehpa koyarak daha da işlevsel hale getirebilirsiniz. Diğer dekorasyon fikirleri yazılarımız değişiklik yapmak istediğinizde size yardımcı olabilir. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın