Yatak Odası

Değişik Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri
Yazan dekoreder

Değişik yatak odası dekorasyon fikirleri mi arıyorsunuz? O zaman yazımızı okuyarak yatak odanızı nasıl farklı bir hale getirebileceğinize dair önerilerimizi görün. Örneğin yatak odanızdaki komodinlerden sıkılmışsanız, eski sandıkları veya bavullarınızı sehpa olarak kullanmaya ne dersiniz? Son derece şık ve farklı görünen bu yöntemle tamamen size ait bir dekorasyon yaratmış olursunuz. 

ev-dekorasyonu

Yatak odası dekorasyon fikirleri ararken dünya trendlerine de bakmak lazım. Son yıllarda yatak ucuna koyulan banklar çok moda. Yenisini alamıyorsanız bile eski bir bankı boyayarak veya üzerine sünger, kılıf geçirerek de yatak ucu için harika bir oturma bankı yapabilirsiniz. Yatağınızın arkasına harita benzeri bir pano ya da resim de asabilir, duvarlarınızı dekoratif aynalarla eşsiz bir hale getirebilirsiniz. 

guzel-yatak-odalari

İşte muhteşem bir yatak odası dekorasyonu. Tavanınız yüksekse, siz de resimdeki gibi ahşap döşemelerle benzersiz bir tavan dekorasyonu yapmış olursunuz. Yatak bazasını da ahşaptan seçebilir, yatağınızı yasladığınız duvarı da tuğla döşemelerle şık bir hale getirebilirsiniz. 

yatak-odasi-dekorasyon

Şömineli bir yatak odanız varsa, yatağınızın arkasına yapacağınız bölmelere odunlar koyabilir, ve perde ile gizleyebilir ya da perdenin bir kısmını resimdeki gibi açık bırakarak şık bir görüntü verebilirsiniz. 

yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri

Evinizin tavanını ve duvarlarını beyaza boyayabilir, yer döşemelerini de beyaz tonda seçebilirsiniz. Tavana asacağınız birden fazla sarkıt lambalar hem odanızı değiştirecek, hem de dekorasyon için uygun olacaktır. Duvarlarınıza sevdiğiniz yazarların sözlerini çerçeveletip asabileceğiniz gibi, isterseniz sizin için anlamlı sözlerin olduğu kağıtları da tutturabilirsiniz. 

yatak-odasi-dekorasyonu

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın