Dekorasyon Fikirleri

Değişik Ev Dekorasyonları

guzel-ev-dekorasyonlari
Yazan dekoreder

Ev dekorasyonu evin tamamını ilgilendiren bir konudur ve küçük detaylarla evdeki tüm bölümleri daha konforlu, daha şık ve yaşanabilir bir hale getirebilirsiniz. Amacınız sıkıcı eşyalardan kurtulmaksa, renklerle daha haşır neşir olmalı ve aksesuarlara da kapınızı açmalısınız.

degisik-ev-dekorasyonlari

Pencere önüne sandıklı oturma alanları yapabilir, üzerine sedir koyarak rahatça oturabilirsiniz. Hem çok şık hem de dekorasyon için iyi bir örnek. İsterseniz böyle bir okuma köşesi bile yapabilirsiniz. 

dekorasyon

Herhalde banyoda böyle bir ayna olması fikrine alışık değilsinizdir. Ev dekorasyon fikirleri içinde en güzel örneklerden biri diyebileceğimiz banyodaki küvetin arkasına koyulan devasa ayna gerçekten alışılmışın dışında çok tarz bir banyo yaratmış. Banyo dekorasyonu için siz de bir sandalye, bir ayna ve komodin kullanarak küvetinizle birlikte değişik bir banyoya sahip olabilirsiniz. 

ev-dekorasyon-fikirleri

Duvarları maviye boyamak ve kocaman renkli bir tabloyu oturma odası dekorasyonu için kullanmak bizce şahane bir fikir. Üstelik koltukların da desenli olması odayı çok daha güzel bir hale getirmiş. Mavi rengi açmak için sarı ile kombinleyebilir ve yastık ya da fgarklı aksesuarlarda sarı rengini kullanabilirsiniz.

ev-dekorasyonlari

Yatak başlığınızı değiştirmek yatak odası dekorasyonu için ve kullanım açısından da iyi bir fikir. Başlık yerine penceredeki perdelerin aynısından bir kumaşla yatağın arka kısmını kamufle edebilir ve değişik bir görüntü yaratabilirsiniz. 

ev-dekorasyon-onerileri

Beyaz ve mavinin muhteşem birlikteliği mutfak dekorasyonu için de şahane görünmüyor mu sizce de? daha aydınlık ve şık bir mutfak için bu iki rengi birlikte kullanmayı denemelisiniz. 

ev-dekorasyon-ornekleri

Çocuk odası dekorasyonu için komodinin üzerine farklı renk ve boyutlarda asacağınız harfler küçüklerin okuma yazmayı öğrenmelerine katkıda bulunacağı gibi, eğitim hayatlarını daha da eğlenceli bir hale getirebilir. Tabi ki duvar dekorasyonu için de kullanıldığı için bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. 

farkli-ev-dekorasyonlari

Ahşap merdivenleri banyo dahil olmak üzere evinizin her yerinde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. 

guzel-ev-dekorasyonlari

Oturma odanızdaki koltukların arkasına yerleştireceğiniz kütüphane ve dünya haritaları gerçekten çok iyi bir fikir. Yere serilen renkli kilimle de uyum gösterdiği düşünülürse son derece basit ve masrafsız bir dekorasyon örneği diyebiliriz. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın