Çocuk Odası

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocuklarınıza güzel odalar hazırlamak, onların huzur ve neşe içinde odalarında zaman geçirmelerine katkıda bulunmak bir ebeveyn olarak sizi mutlu edecektir. Ev dekorasyonu yapmaktan hoşlanıyorsanız, çocuklarınızın odalarını da aynı zevkle döşeyebilirsiniz. Her rengi kullanabilir, oyuncakları için onlara pratik alanlar sağlayabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz çocuk odası dekorasyonu örnekleri eminiz işinize yarayacaktır.

cocuk-odasi-dekorasyon

Çocuklarınızın odalarındaki duvarlara sevdikleri kahramanların resimlerini çerçeveleyip asabilirsiniz. Hem dekoratif, hem de eğlenceli olacağından çok hoşlarına gidecektir.

cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri

Yapacağınız bir başka şey de çocuk odası dekorasyon fikirleri konusunda yeniliklere açık olmaktır. Duvarlara onların hoşlarına gidecekleri çıkartmalar yapıştırabilir, oyuncaklarını derli toplu tutmayı öğretmek adına bölmeli dolaplardan satın alabilirsiniz.

cocuk-odasi-dekorasyon-ornekleri

Birden fazla çocuğa sahipseniz dörtlü ranza son derece kullanışlı olacaktır. Arkadaşları kalmaya geldiğinde de kullanılabilir olduğundan ekstra bir odaya da ihtiyacınız olmaz.

cocuk-odasi-dekorasyonu

Bebek odası için tekerlekli bu sele tarzı dolap çok işinize yarayabilir. Ayakkabılarını, patiklerini, yeleklerini veya atletlerini buraya koyabilir, her an elinizin altında tutabilirsiniz.
dekorasyon

Renkli bir battaniyeyi veya motiflerle ördüğünüz bir şalı da duvara asabilirsiniz.

erkek-cocuk-odasi

Erkek çocuk odası dekorasyonu için klasik olarak siz de mavi tonlarını tercih edebilirsiniz. Sepetler ve komodinler kadar tekli bir koltuk da bebek odanız için uygun olacaktır.

iki-cocuk-odasi

İki kızı olan aileler için pembe ve şık bir çocuk odası dekorasyon örneği.

kiz-cocuk-odasi

Yere pelüş halı sermek oyun oynarken zarar görmelerini engelleyebileceği gibi, yumuşaklık hoşlarına da gidecektir.

ranza-modelleri

Ranzalı bir oda iki çocuklu aileler için son derece kullanışlı olacaktır. Mekanı daha kalabalık göstermemek adına açık renkleri tercih edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın