Çalışma Odası

Çalışma Odası Dekorasyonu

calisma-odalari
Yazan dekoreder

Çalışma odası dekorasyonu eve iş getirenlerin veya homoffice olarak çalışanların ilgisini çeker. Herkes çalışırken daha konforlu ve rahat edebileceği mekanlar arar. Uzun saatler bilgisayar başında çalışanlar için çalışma odalarındaki uzanma koltukları kurtarıcı olduğu gibi, odanın duvar ve zemin renkleri de son derece önemlidir. Açık renk duvarlar ve açık renk zemin çalışırken kişinin zaten yorulan gözleri ve zihni için çok faydalı olur. Koyu tonların hakim olduğu çalışma mekanları kişileri çok daha fazla strese sokabildiği gibi, daha da yorgun hissetmelerine neden oluyor.

calisma-odalari

Çalışma odası dekorasyonu için öncelikle mekanı etüt etmenizde fayda vardır. Küçük bir mekanda ya da odada çalışacaksanız kullanacağınız eşyaların renk tonu olabildiğince açık olmalıdır. Aynı zamanda duvar rengi de açık ve zemine uygun olursa çok daha aydınlık ve geniş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Çalışma masanızı olabildiğince cam önüne ya da pencerelere yakın bir yere koyarsanız gün ışığından daha çok faydalanabilir ve rehavet çökmesini engelleyebilirsiniz. Uzanma koltuğu ya da kanepe koyduğunuz çalışma odasında kendinizi rahatlatmak istediğinizde biraz dinlenebilmek için mutlaka benzer bir koltuk bulundurmanız da yararınıza olur. Aşağıdaki görsellerden kendinize uygun bir çalışma odası dekorasyonu yaratabilir, daha keyifli bir şekilde çalışabilirsiniz.

calisma-odalari (2) calisma-odalari (3) calisma-odalari (4) calisma-odalari (5) calisma-odalari (6) calisma-odalari (7) calisma-odalari (8) calisma-odalari (9) calisma-odalari (10) calisma-odalari (11) calisma-odalari (12) calisma-odalari (13) calisma-odalari (14) calisma-odalari (15) calisma-odalari (16) calisma-odalari (17) calisma-odalari (19) calisma-odalari (20) calisma-odalari (21) calisma-odalari (22) calisma-odalari (23) calisma-odalari (24) calisma-odalari (25) calisma-odalari (26) calisma-odalari (27) calisma-odalari (28) calisma-odalari (29) calisma-odalari (30)

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın