Salon

Beyaz Salon Dekorasyonu

beyaz-salon-mobilyalari
Yazan dekoreder

Beyaz renk her evi ferah gösterdiği gibi, temizliği ve hijyeni de temsil ettiği için pek çok kişinin ev dekorasyonunda severek tercih ettiği renklerin başında gelmektedir. Her mekanı daha da aydınlık gösteren beyaz renk, hemen her renk aksesuarla kombinlenebilen özelliği sayesinde özellikle salon dekorasyon fikirleri açısından pek çok yaratıcılığa imza atar. Dar salonlara sahip kişiler için mekanı dalga geniş gösteren beyaz mobilyalar, dekorasyon tutkunlarını etkilediği gibi, evlerin tarz sahibi olmalarına da katkıda bulunuyor. Aşağıdaki numaralardan beyaz salon dekorasyon örneklerine bakabilir, evinizi dekore etmek için fikir alabilirsiniz.

acik-renk-salon-dekorasyonu

[nextpage]

Mermer zemine kaplı olan bu salonda geniş bir mekanı beyazla daha da ferah göstermek yerinde bir karar olmuş. Son derece asil bir dekorasyon örneği. 

beyaz-salon-dekorasyonu

[nextpage]

Beyaz salon dekorasyonu yapacaksanız, zemine açık renkte halılar veya kilimler, hasırlar serebilirsiniz. Koltuk takımlarınız bembeyaz ise renkli kırlentler eve sıcaklık vermek için en uygun aksesuarlardan olabilir. 

beyaz-salon-mobilyalari

[nextpage]

Beyaz salonlara, renkli abajurlar, mumlar, yastıklar veya duvar objeleri gibi aksesuarlar kullanarak farklı bir atmosfer verebilirsiniz. 

en-guzel-salon-dekorayonları

[nextpage]

Son derece sade ve zevkli bir salon. Oturma odalarınız için ya da küçük salonlar için son derece iyi bir dekorasyon örneği. Ferah ve stil sahibi bir görüntü sevenler için ideal. 

ferah-salonlar

[nextpage]

Aydınlatmalar için tavanda birden fazla lamba kullanmak da evinize farklı bir hava katabilir. 

salon-dekorasyon

[nextpage]

Beyaz salon dekorasyonu için minderlerden de faydalanabilirsiniz. Değişik ölçülerdeki minderleri evin muhtelif yerlerine koyarak tarz sahibi bir salon elde edebilirsiniz.

salon-dekorasyon-ornekleri

[nextpage]

Koltukların arkasına koyulan sehpa, masa ve kitaplık bölmeleri hem aksesuar kullanımı için, hem de ev dekorasyonu için oldukça kullanışlı. 

salon-dekorasyonu (2)

[nextpage]

Beyaz salon mobilyaları için ahşaptan da yararlanabilirsiniz. Özellikle orta sehpa için ahşap büyük modeller gayet iyi bir seçim olacaktır. 

salon-dekorasyonu

[nextpage]

Bembeyaz bir salon için renkli yastık, ev bitkileri ve renkli, puflar kullanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. 

salon-mobilyalari

 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın