Salon

Beyaz Salon Dekorasyonu

Beyaz salon dekorasyonları insanların içini açan modelleriyle göz doldurur. Beyaz renk hiç bir zaman yalnız başına kullanılmaz. Aralara serpiştirilen bir renk ile uyumu her zaman daha güzeldir. Beyaz salon dekorasyonu için en ideal renklerden biri de gold rengidir.

yeni Beyaz Salon Dekorasyonu

Salonunuzda feminen bir görünüm düşlüyorsanız beyaz ve gold renklerini bir araya getirebilirsiniz. Beyaz koltuk takımlarının yanında kullanacağınız aksesuarlar gold detaylı olabilir. Gold çerçeveler ve yastıklar beyaz salonunuzla birlikte muhteşem şekilde uyum sağlar. Beyaz salonlarda kullanılan ufak detaylardan biri de ahşap ve estetik aksesuar çeşitleridir. Salonunuzda vintage bir dekorasyon düşlüyorsanız beyaz renk ile ahşap parçaları bir araya getirebilirsiniz. Bu tarz country tarzına da yakındır.

2016 Beyaz Salon Dekorasyonu

Eşyalarınızı klasik olarak beyaz koltuk takımlarından seçerek ahşapla bir araya getirmelisiniz. Beyaz salon dekorasyonu oluştururken, renkli ürünlerle daha canlı bir hale getirebilirsiniz. Birbirine zıt olan renkleri kullanarak salonlarınızı neşeli ve yaşanabilir bir hale dönüştürebilirsiniz. Renkli kandiller veya ufak objeler bu salon fikri için idealdir. Perdeler ile halılarda renkli detaylardan seçilebilir. Önemli olan koltukların tamamen beyaz olması ve renklerin birbirine uygun görünmesidir.

avangard Beyaz Salon Dekorasyonu

Beyaz salonlarda kullanılan halılar daha gösterişli modellerden seçilebilir. Her zaman dikkat çekici bir öğe bulunması önemlidir. Odada halı veya perde dikkat çekebilir ya da kullanılan aksesuarlarda dikkatler o yöne doğru kaydırılabilir. Salonunuz büyük oranda beyaz renginden meydana geliyorsa renkli bir puf ile daha canlı bir hale getirebilirsiniz. Kırmızı büyük bir puf beyaz rengi ile oldukça uyumlu görünecektir. Aynı şekilde duvara asacağınız kırmızı bir tablo da odanın asaletini öne çıkaracaktır.
en güzel Beyaz Salon Dekorasyonu klasik Beyaz Salon Dekorasyonu kullanışlı Beyaz Salon Dekorasyonu modern Beyaz Salon Dekorasyonu sade Beyaz Salon Dekorasyonu şık Beyaz Salon Dekorasyonu ucuz Beyaz Salon Dekorasyonu

Evinizde beyaz ağırlıklı bir dekorasyon yapmak için diğer mekanları nasıl değerlendirebileceğinizi kategorilerimizdeki yazılardan öğrenebilirsiniz. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın