Mutfak

Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Beyaz ağırlıklı mutfaklar daha çok genişlik ve ferah bir görünüm için tercih edilir. Beyaz mutfak dekorasyonu yapılırken daha çok beyaz renginden faydalanılsa da; rengin arasına siyah gibi zıt renkler de ilave edilir.

2016 Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Beyaz mutfak dolapları ve kullanılan beyaz masalar mutfağınıza sakin bir görünüm kazandırır. Mutfağınızda yer alan ocak genellikle siyah renginden seçilerek araya bir renk serpiştirilmiş olur. Ayrıca beyaz mutfaklarda kullanılan pastel renkli perdelerde sakin ortamı huzurlu hale getirir. Mutfaklarınızda beyaz renkler için renkli çiçekler kullanabilirsiniz. Vazolar içinde yer alan renkli çiçekler beyaz mutfağınız için oldukça estetik bir görünüm kazandırır. Beyaz ağırlı mutfaklarda bazı modeller siyah kenar desenlerinden meydana gelir.

2016 hazır Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Masaların kenarlarında kullanılan renkler beyaz siyah karışımından elde edilir. Beyazın arasına farklı bir renk ilave edilmiş olur. Beyaz mutfak dekorasyonunda bazen mor gibi renkler ara renk olarak kullanılır. Dolap kapaklarının bazı kısımlarında mor kullanılarak beyaz mutfaklara canlılık kazandırılır. Mor ile beraber ufak yerlerde siyah renkler kullanılarak beyaz mutfakların dingin görüntüsü pekiştirilir.

Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Beyaz mutfaklarda aksesuar olarak içi beyaz dış kısmı siyah ince çerçeveli olan tablolarda kullanılır. Mutfaklara derinlik kazandıran içi beyaz olan bu tablolar modern bir dekorasyon örneğidir. Duvarlarınızın daha hoş gözükmesini sağlayan bu siyah çerçeveli tabloların yanına yine beyaz raf yerleştirerek siyah objeler kullanabilirsiniz. Siyah objeler beyaz mutfağınızı zıt renkleri nedeniyle daha hoş gösterir. Beyaz renkli mutfağınızda beyaz deri puflar kullanarak mutfağınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.
apart daire Beyaz Mutfak Dekorasyonu en güzel Beyaz Mutfak Dekorasyonu klasik Beyaz Mutfak Dekorasyonu L Beyaz Mutfak Dekorasyonu modern Beyaz Mutfak Dekorasyonu şık Beyaz Mutfak Dekorasyonu trend Beyaz Mutfak Dekorasyonu uzun Beyaz Mutfak Dekorasyonu yeni Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu ile ilgili diğer makalelerimizden de yararlanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın