Çalışma Odası

Beyaz Çalışma Odaları

Evden çalışanlar için vazgeçilmez olan çalışma odaları dekorasyon açısından da son derece önemlidir. Daha rahat bir çalışma alanı oluşturmak için beyaz ağırlıklı bir çalışma odası yaratmak huzur dolu saatlere neden olabileceği gibi, dinlendirici de olacaktır. 

beyaz-calisma-odalari

Küçük bir eve veya odaya sahipseniz, çalışma alanınızı dekore ederken beyaz rengin hakimiyetinden çok memnun kalabilirsiniz. Bir odanızın köşesine koyacağınız beyaz bir çalışma masası, beyaz renkte bir sandalye işinizi görecektir. Duvarlarınızı biraz olsun hareketlendirmek için yine odanızdaki renklere uygun beyaz çerçeveli resimler asabilirsiniz. 

calisma-odalari

Düzenli biri iseniz ve  kalabalıktan hoşlanmıyorsanız, geniş bir masa hoşunuza gidecektir. Her şeyin yerli yerinde olduğu bir görüntü rahat çalışmanıza olanak sağlar. 

calisma-odasi-dekorasyon

Bembeyaz bir oda dekorasyonu hemen her rengi misafir edecek kadar hoşgörülü bir tavır içindedir. Duvarınıza asacağınız mavi bir pano veya mavi renkli bir tül perde harika bir atmosfer yaratabilir. 

calisma-odasi-dekorasyon-fikirleri

Duvarlarınıza resimler asabilir, beyaz rengi kırmak için duvarlarınızı açık mavi veya pastel tonlara boyayabilirsiniz. Masanıza yerleştireceğiniz objeler veya süsler de çalışma yaşamanızı biraz daha keyifli bir hale getirebilir.

calisma-odasi-dekorasyonu

Çalışma odası dekorasyonu yaparken yere halı veya kilim sermek yerine postlardan yararlanabilirsiniz. Hayvan dostu biri iseniz yapay postları hem çok ucuza alabilir, hem de ev dekorasyonu için her alanda fark yaratabilirsiniz.

homofis-dekorasyon-ornekleri

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın