Banyo

Banyo Tasarımları

Banyolar evin en önemli alanlarıdır ve hijyenik görünümü kadar dekoratif bir atmosfere sahip olması da gerekir. Modern banyo tasarımları temizlik düşkünleri ile estetik meraklıları için çok sayıda seçeneğe sahip. Banyo duvarlarına asılan tablolar ve modern duş başlıkları bu anlamda son derece hoş görüntülere neden olabiliyor.

banyo-dekorasyon-ornekleri

Modern banyolara bakıldığında çift lavaboların oldukça popüler olduğunu ve pek çok kişinin de bu lavaboları tercih ettiklerini görüyoruz. Kendinize ait bir lavabonuz olması eminiz sizin de hoşunuza giderdi. 

banyo-dekorasyonu

Koyu renk zeminler ve ahşap kullanımı alışıldık banyoların dışına çıkmanızı ve aynı zamanda daha modern ve zamana uygun bir dekorasyona sahip olmanızı kolaylaştırır. Çift lavabonuz ve pencere önündeki küvetinizle saatler süren bir rahatlamaya sahip olabilirsiniz. 

banyo-tasarım-ornekleri

Minimalist dekorasyon stiline uygun banyolarda eşyalar az, renkler genellikle daha sadedir. detaylarda boğulmaktan hoşlanmıyor ve kalabalıkları sevmiyorsanız bu şekilde sade bir banyo dekorasyonunu tercih edebilirsiniz.

modern-banyolar

Koyu renk fayanslarla döşeli duvarlar, yine koyu renk zemin sayesinde farkınız ortaya koyabilir ve beyaz havlularla koyu rengi kırabilirsiniz. Banyonuzda çift duş kullanmak da oldukça hoş bir fantezi olabilir. 

modern-banyo-tasarımları

Mermer sevenler için gayet hoş bir banyo tasarımı örneği. Duvarlarda kullanılan tuğlalar mermerin etkisini çok daha romantik ve epik bir hale getirse de, banyonun son derece farklı bir havaya sahip olmasını sağlamış.

tasarım-banyolar

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın