Banyo

Banyo Dekorasyonu

banyo-dekorasyon-ornekleri
Yazan dekoreder

Banyo dekorasyonu son yıllarda pek çok insanın ilgisini çekiyor. Evin her bölümünde dekoratif ve estetik bir görünüm elde etmek isteyenler, tabi ki banyolarında da aynı şıklığı ve konforu arıyorlar. Hazır banyo modellerinden çok hoşlanmayanlar ise kendi ürettikleri fikirleri hayata geçirerek hareket ediyor ve ortaya birbirinden çarpıcı banyo dekorasyon örnekleri çıkıyor. Geniş veya dar banyolar için pek çok çözüm bulunabildiği gibi, banyo aksesuarları ile de gayet hoş bir görünüm elde ediliyor.

banyo-dekorasyon (2)

 

Banyonuzun zemini parke kaplı ise, bu şekilde bir dekorasyon yapabilirsiniz. Küveti banyonun farklı bir bölümünde kullanabilir ve camlarla kaplı duş bölmesi ile gayet aydınlık ve hoş bir ortam oluşturabilirsiniz. Banyo mobilyaları ile zeminin uyumu ise gerçekten harika görünüyor.

 

banyo-dekorasyon (3)

 

Farklı bir tasarım örneği daha. Son derece ferah ve sade olan bu banyonun mermer kaplı zemin ve duvarlar çok güzel göründüğü gibi, sauna havası verilmiş olan duş bölmesi ise gerçekten banyoyu farklı kılmak için gayet hoş bir fikir. Geniş bir banyonuz varsa bu şekilde bir dekorasyon ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

 

banyo-dekorasyon (4)

 

Küçük bir banyoya sahipseniz, küveti camın önüne yerleştirip, duşu de hemen resimdeki gibi lavabo ve küvet arasına koyabilirsiniz. Koyu renkte bir zemin ve aynı tonda bir duvar banyonuzu çok şık göstereceği gibi, banyo aksesuarları ile de istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz. 

 

banyo-dekorasyon (5)

 

Banyo kapısını iptal ederek siz de böyle bir sürgülü cam kapı ile harika bir banyo dekorasyonu yapmış olabilirsiniz. son yıllarda çift lavabolu banyoların da çok popüler olduğunu söyleyelim. Aşağıdaki resimlerden kendi banyonuza uygun bir dekorasyon fikri edinebilir, yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. 

banyo-dekorasyon (6)

 

banyo-dekorasyon (7)

 

banyo-dekorasyon

 

banyo-dekorasyon-modelleri

 

banyo-dekorasyon-ornekleri

 

banyo-dekorasyonu 1

 

banyo-dekorasyonu

 

banyo-dekorasyonu-ornekleri

 

banyo-dus

 

banyor-dekorasyonu-ornekleri

 

degisik-banyolar

 

en-guzel-banyo-dekorasyonları

 

guzel-banyolar

 

hairka-banyolar

 

modern-banyo-dekorasyonu

 

yeni-banyo-dekorasyonu

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın