Balkon

Balkon İçin Dekoratif Çözümler

Balkon mevsimi yaz aylarında açılırken, hepimiz evlerimizin bu açık alanlarını daha konforlu hale getirmek isteriz. Balkon dekorasyonu biraz keyif, biraz konfor, biraz da zevk işidir. Bitkilerden hoşlananlar için gayet güzel bir örnek. 

balkon-dekorasyon-fikirleri

Balkon demirlerini ışıklandırmak, hiç şüphesiz ki yaz akşamlarında son derece romantik ve farklı bir görünüm sağlayacaktır. Küçük led ışıkları kullanarak balkon duvarlarınızı da aydınlatabilirsiniz.

balkon-dekorasyon-ornekleri

Kullanmadığınız bir konsolu güzel bir renge boyayabilir ve balkonunuzda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda balkon duvarlarınıza bitkiler asarak da oldukça farklı bir görünün yakalamanız mümkün. Yer minderleri, puflar veya küçük bir yer yatağı da balkonda dinlenirken rahatlamanızı sağlayabilir.

balkon-dekorasyonu

Küçük balkonlar için bir sandalye, şezlong veya koltuk çok iyi bir fikir olabilir. Minik bir balkon masası ve saksı bitkileri kullanmak şık bir balkon dekorasyonu için gayet uygun. 

balkon-dekorasyonu-nasil-yapilmali

Renkli kilimler maliyet açısından hem bütçenizi zorlamayacak, hem de balkon zemini için çok kullanışlı olacaktır. Balkon demirine asılan küçük masalar, sandalyeler veya banklar da oturma alanları için çok kullanışlı.

balkon-dekorasyonu-ornekleri

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın